Прокидаюся від того, що з двох сторін ворушиться щось тепле і м'яке. Крізь напіввідкриті очі в дзеркалі стелі бачу, що на шикарній ліжка на шовкових простирадлах як три кошеняти в кошику спочиває я у центрі, Віка та Сільвія з боків. Обидві подруги ніжно мене обіймають, Вікиної губки біля моєї шиї, а Сільвія сопе мені у вушко. Цілу їх у щічки. Дівчата прокидаються. Разом потягується, якийсь час пестить один одного, дуріти в ліжку, потім біжимо в душ митися. Після душу вирішуємо принести собі ще трошки задоволення, що й робиться язичками і вібратором. Потім наводимо себе в порядок.
- Ой, Аня, які в тебе волосся чудові, давай косу зав'яжу! - Пропонує Віка.
Гривою своєю я завжди пишалася, а зараз волосся у мене пишні після купання і відросли майже до пояса. А косу я давно не заплітала. Напевно, забавно буду виглядати увечері в залі.
- Давай, Віка!
Дівчата беруться за справу в чотири руки, Сільвію теж зацікавив процес. Потім накладаємо на мене макіяж. І от я перед дзеркалом. Коса грубезний через груди, очі скромно опущені, бровки рівненькі в розліт, вії волохаті від туші, щічки рожеві, губки рожеві, легкі тіні на століттях, грудей Дибко, ручки на коленочках. З одягу на мені одні туфлі. Царівна-Лебідь! Сільвії та Віке теж подобається. Якийсь час бавиться, лоскочучи наші кицьки кінчиком моєї коси.
У такому вигляді і спускаюся на сніданок. Дівчата належним чином оцінюють мій вид. Фрау Дорт теж у захваті:
- Так і ходи, Лоттхен!
Після сніданку потрапляю під чуйне керівництво Галі і Марго. Обидві вони були професійними танцівницями і тепер всіх натаскувати за частиною стриптизу. Займаюся з ними дві години і за їхніми словами роблю успіхи. Після занять забігаю до себе, змити трудової піт, після чого збираюся повалятися. Мені ще сьогодні чергувати. Курта-охоронця обслуговувати Справа відповідальна.
Дзвонить телефон. Готліб просить спуститися в залу:
- Вам посилка, фройлян Лотта.
Це ще звідки? У залі на одному з диванів кілька коробок.
- Дитинко, тебе починають цінувати, - повідомляє фрау Дорт - Це подарунки від твого вчорашнього учня і гера радника. І ще, сьогодні до півночі працюєш по замовленнях. Тебе замовили з двадцяти п'ятнадцяти до двадцяти одного п'ятнадцяти, з двадцяти одного тридцяти до двадцяти двох тридцяти і з двадцяти двох сорока п'яти до двадцяти трьох сорока п'яти, - Ох вже мені ця німецька педантичність. Все одно не запам'ятаю. Але що ж за подарунки? У двох коробках шикарні набори сексуального нижньої білизни: червоний і білий. На коробках написи: "Мілою вчительці фройлян Лотте" і "Доброю від дідуся дівчинці". Зрозуміло - це одягну для онука, це - для Дідусю, якщо з'являться. До білизни - туфлі і панчохи відповідної забарвлення. Ще - потрясного набір біжутерії, маленький флакончик духів "Коті". Ах!
Збираюся нести це багатство наверх і тут звертаю увагу на фільм, який дивляться дівчинки. Це ж пряма трансляція з кімнати нашої німкені Ренати. Вона пристрасно віддається якомусь довгому хлопцеві з рудуватою борідкою і хіпарской шевелюрою. При цьому дівчатка любуються цим без звичайних професійних коментарів, навпаки, сентиментально зітхають і струшують сльозинки. Еріка пошепки пояснює мені, що до Ренате приїхав в гості її наречений, і добра фрау Дорт організувала їм побачення. А юні голубки вирішили поділитися своїм щастям з нами. Деякий час теж дивлюся і теж переймаюся теплим почуттям до люблячої парі. Видно, що Рената не працює, а творить у ліжку. Ну, секс їм щоб любов. А мені скоро на чергування.
У себе в нумері міряю обновки. Перший набір складається із прозорого перлинно-білого орного пенюарчіка, трусиків і ліфчика, зібраних з тонесенькі ниточок з нанизаними на них перлинка, дуже схожими на справжні і, що це? На дні коробки здоровенний бутафорський білий кокошник, теж прикрашений перлинка і бісером. До них біленькі панчішки з біленькими мереживними подвязочкамі, білі туфлі з прозорими підборами і платформами. Хто ж це Снігуроньку трахнути захотів? А-а-а, гер радник. Вчасно я косу заплела. Треба ще бантик роздобути. А, ось стрічка від коробки і стане в нагоді. Міряю. Отпад. Тепер другий набір - червоні напівпрозорі рукавички і боді з обробкою з червоного ж пуху, панчохи і туфлі. Теж мені дуже до лиця. Тепер подивимося біжутерію. Позолочені сережки, ланцюжок на шию, ланцюжок на пояс, браслетики, каблучки зі вставками з якихось чорних камінців. Непогано виглядає з усіма моїми нарядами. А якщо тільки біжутерію і, скажімо, подвязочку? Ах, як сексуально! Ой, час на чергування.
Як є, то є тільки в біжутерії, накинувши халатик, спускаюсь до кімнати відпочинку охорони. Дівчатка у залі все ще милуються побаченням Ренати. Стукаюся до охоронців. Мені відкриває Отто
- Фройлян Лотта! А Курт вже зачекався, поспішає, дитинка.
Дружньо лапа мене між ніг і ляпанцем по попі надає мені прискорення. Так що до Курта я майже підлітав. Отто делікатно убуває, тихо причинивши двері. Курт, здоровенний Блонє