І знову мене з трьох сторін заливають струменя сперми. Ковтаю, що можу. Обсмоктують моїх годувальників, моїх благодійників, облизувати, як жертва голоду в Поволжі.
- Пора нашої шлюшки підміни, а то її вже з-під сперми не видно!
Йти нормально вже не можу, ноги не сходяться. Сяк-так шкандибав в душ, Гера дбайливо пускає струмінь. Ну от, хот очі промити.
- По, у нашої проблядушкі косметика потекла! Лотта, подмоешься - підфарбувати, нам такі повії не потрібні!
- Стійте, пацани, потім, давайте як в той раз ...
Мене знову пригощають "золотим дощем". Знову відмивати і підфарбовувати. Чорт, панчохи наскрізь промокли. І коса. Обтирають і виявляв себе кавалерам. Вони знову п'ють і заодно пригощають Готліба. При мою появу йому знову пропонують пригоститися і мною. Коли Готліб відмовлявся від марницею? Я ще волога, і він має в своєму розпорядженні мене на ліжку на рак і цього разу має спочатку кицьку, а потім переміщається з неї в зад, завершуючи це турне у мене в рот. Ось, покуштувала Готлібовой сперми. Її мені великодушно дозволено запити шампанським.
Оживає член Салиха. Його щасливий володар вже не має наміру напружуватися, я сідаю йому на коліна, надягаючи свою попу на реанімуватися орган, і починаю підмахувати. Саліх задає темп, тримаючи мене за груди і одночасно її погладжуючи. Ех, а ніжки-то у Ганни Володимирівни вже втомилися! Але все одно добре. Працюю. І при тому з вогником. Ось саліхово знаряддя напружується все більше і вивергає в мене свіжий струмінь теплої сперми. Готовий. Але я не вільна. Тепер я повинна видертися на коліна до Едику вже обличчям до нього, цього разу, що надів своєю кицькою. Зараз, милий, тільки в рот його візьму. І ротиком презіка надіну! А тепер Лотта готова. Будь ласка, пострибати! Ух ти! У Гери вистачило сил піднятися з канапи, підійти і зайти в мене ззаду, орел! Стрибаю відразу на двох членів. Як цікаво відчувати їх усередині себе почтіісопрікасающіміся крізь зовсім тоненьку перегородочку. Гера лапа мене також безсоромно, як і його дружок. А мене це надзвичайно заводить. Як і дзижчання і клацання фотоапарата працелюбного Готліба. Він продовжує фотосесію.
Продовжив він її і потім, коли я смоктала йому член, в той час як Саліх мав мене ззаду, але вже не в зад, а більш традиційним способом. Едік з Герою в цей час вбиває залишки горілки і жваво коментували ситуацію. З цих коментарів я дізналася про себе багато нового, цікавого і корисного. Особливо цікава ідея прислати сюди на перековування деяких інших викладачок нашого вузу. Але ось кінчається горілка і приходить до кінця суботня ночі. Востаннє смокчу моїм люблячим учням, вони радісно на мене кінчають і залишають зовсім затраханную, обкончанную і знесилену. Готліб, добра душа, засунув мене під душ, сяк як обмив, витер і відтягнув у мою кімнатку, кинув на ліжко і прилаштувався поруч. Засинаючи, я відчула, що він прилаштовується до моєї дірочки ззаду. Ну і добре, нехай ебет, лише б не будив. Засинаю.