Так, Едик готовий до вживання. Починаю роздягати Геру. Мене продовжує мати в попові Саліх, лапа Едик, а їх винахідливий колега пристроїв ще й свій болт мені в рот. Вам коли-небудь доводилося роздягати мужика, який ебет вас в рот, в той час як інший мужик трахкає ваш анус, а третій лапа за що завгодно? Складне вправу, я вам доповісти!
- Саліх, Гера, наша повія потекла! Їй подобається! Ганна Володимирівна, що ж ви цілий рік на заняттях мовчали про те, що вас треба просто як слід виебать? І не було б ніяких взаємних претензій!
І адже прав, порося. Те, що вони зі мною роблять вже вдруге, мені безумовно подобається. Але уявляю, як би в нас це відбувалося в рідному По-ському вузі. Ось це лекції були б, ось це практичні, ось це сесія!
Гера роздягнений, перевдягнений в презерватив, і я насаджений попою вже на його член, тепер у мене в роті член Салиха, свежевинутий з моєї попи, я роздягає його. Едик, матусі, підліз Саліху під ноги і лиже мою свіжовиголений кицьку! Треба ж, оцінив працю педагога! Коли педагог став закінченою повією! Ну ось, роздягання закінчено. На мені ці орли залишили тільки панчохи і туфельки. Окрім того, на їх вимогу принесла я зі своєї кімнати і начепила кокошник. Джентльмени в цей час випивають.
Повертаюся.
- Лотта, мать твою так, ти де стільки, сука, тинялися! - Отримую ляпас, від якої аж сльози з очей
- По, наша Лотта гірко плаче втратила в матці м'ячик! - Імпровізує Гера. - Зате яка красуня, прямо сестриця Альонушка з трьома Іванушки!
- Давайте, Ганна Володимирівна, сідайте!
Сідаю на гостинно стирчить хуй Едіка і починаю на ньому грати в Ванька-встаньки. У попа звично входить Гера, а в рот Саліх. Вони на рідкість синхронно засаджують в мене свої агрегати, дихання перехоплює. Я старанно підмахували і невимовну блаженство пронизує мене. Це чудово, я не хочу, щоб це закінчувалося! Вони теж не хочуть. Скінчивши, мої чоловіки сідають випивати, а я повзав біля їхніх ніг на колінах і знову хвалять їх ротиком і ручками.
-Що, Ганна Володимирівна, ще хочете? Зараз, зараз, ми сьогодні віагрою заправилися, - підбадьорює мене Едик. І, правда, їх обвислі, було ковбаски, знову наливаються силою і встають.
- Лотта, на хуй! - Командує Саліх. Тепер моє піхву в його розпорядженні, попой опановує Едик, а ротиком Гера.
Поїхали! На початок вперед, підмахнув, вгору вперед, підмахнув, губками його губками, язичком по уздечечке! Ой, Едик, міцніше тримай мої цицьки, вони зараз лопнуть! І я вся вибухнемо, як ракета, або Лопни як кулька Вінні-Пуха! Ох, ще хлопчики, милі, ще, Трахни як слід вашу викладачку-повію! Все це вихором проноситься десь в мені, а з глотки, коли вона не зайнята Герін членом, лунають тільки щасливий завивання і стогін. Ну, ще, ще, у-у-упс! У момент нашого спільного оргазму Гера кінчає мені в рот, і я захлинаюся. Двоє інших партнерів зривають презервативи і теж кінчають на мене. Едик на спину, а Саліх на живіт і груди. Готліб фотографує.
- На коліна, блядь!
Стою на колінах, а вони продовжують кінчати на мене. Так, картинка! Голенькі Ганна Володимирівна, доцент, кандидат філологічних наук, скромниця, розумниця і красуня, вся в спермі, і на неї виливають своє єство троє самих хріновий її студентів. Ось це бомба буде на юрфаці По-ського вузу! І не тільки на юрфаці. А тепер я облизував їх члени від залишків сперми, Саліху потрібно очистити язичком ще й живіт (Акела промахнувся). Мені підмити або подтереться не запропоновано.
Знову панове випивають, а їх рабиня повзає біля ніг і долізивает залишки сперми, а потім просто смокче. Періодично вона отримує ляпаса за незручність чи за те, що забруднити чергового пана покриває її спермою. Готліб фотографує. Господа знову надихає.
- Гей, чувак, хочеш її трахнути, а то нам поки що слід відпочити, - пропонує мене Готлібові Едик. Готліб не розуміє, і я перекладаю йому це люб'язне пропозицію, сповнене чоловічої солідарності. Готліб запитливо дивиться на славну трійцю. Всі благодушно кивають.
Готліб, обережно притримуючи мене за плече, підводить до стіни, я впирається в неї руками і розставляю ноги. Він акуратно входить ззаду і з почуттям має мою кицьку, не торкаючись до моєї обкончанной спині і попі. Готліб чоловік позитивний і я з почуттям йому підмахували. Ну ось, готовий. Скінчив. І я з ним.
- Лотта, на хуй!
Пора сідати на Геру і знову впустити у зад Салиха, а в рот Едика. Божевільна стрибка, ведуча до чергового оргазму, починається. Хлопчики вже неабияк накачалися, але все ще хороші. На початок вперед, підмахнув, вгору вперед, підмахнув, губками його губками, язичком по уздечечке! Адже і не набридає! Вперед, хлопці, так зі мною і треба. Не соромтеся. А я вам допоможу. З усіх сил насаджувати на Геру і Салиха, як можна глибше засмоктує у Едіка, тільки не ос