Але Ернсту до його досвіду ще жити й жити ... Виявляється, мій кавалер в борделі вперше, до цього спілкувався тільки з культурними домашніми дівчатами і дещо не в своїй тарілці. У нього в фірмі якесь торжество, і до фрау Дорт його затягли за компанію. І він відразу оцінив всю красу і скромність юної фройлян. Що, фройлян звуть Лотта, дуже, дуже приємно. І чи давно вона м-м-м тут трудиться він? Ах лише четвертий день? Але як вона себе тут відчуває, чи подобається їй, за своєю чи вона волі стала м-м-м займатися цим бізнесом? Ах фройлян спеціально для цього сюди приїхала з Росії і всім задоволена? Її не пригнічують, не б'ють, не заважають писати листи матінці?
Це інтерв'ю затягується і я вирішую проблему кардинально: ніжно-ніжно притуляюсь до вже роздягненою Ернсту своїми сісечкамі і пісечкой, бойовий про нього, пестити й ніжно граю язичком у вусі. Потім, не даючи схаменутися, починаю дрібно-дрібно цілувати його шию, груди, живіт, поступово переміщаючись до головного його на даний момент органу, обхоплюють його губками і починаю пестити. Туди-сюди, туди-сюди, а ще язичком пощекочем. Тепер збоку візьмемо губками, він вже підріс, і продовжимо. А тепер можна ще й ручкою подрочити, ось так, і сосем, сосем. Що, замовк, голубе? Нічого задавати безтактні питання юної і чарівної Лотте. Так, ми готові. Лежи, котик, лежи. Ой, та ти хочеш не лежати, а лизати?! Ось так лицар. Ернст не дуже вміло, але з ентузіазмом повертає моєї киска боржок своєю мовою. Ах, пустун! Тепер ти просто зобов'язаний мене трахнути, я це заслужила!
Укладають його, як допіру Папхена, і з нетерпінням насаджувати своєї мокренькой пізденкой на його викоханий мною член. Поїхали! Трахаю його, а він мені дбайливо підмахували! Що ми там мичім? Чи може фройлян встати м-м-м на карачки? Так, будь ласка! Тепер Ернст повертається в мою дірочку ззаду. Давай, милий, давай! Ух, як ти розійшовся. Ще! Ще! О-о-о-х! Кінчаємо. В очах юнака сльози розчулення. Ой, він мене цілує, в губи, з глузду з'їхав! Знайшов Лорелею. Але все одно приємно. Так, час ще є, зараз, милий, я тебе ще похвалив, ти такий славний!
Схиляюся над переможеним Ернстом і знову обробляю його член своїм ротиком. Може, ми можемо ще? А може, ми хочемо в попку? Що значить незручно просити про таке послугу? Це наша робота! Сіль ву пле, мон шер! Не вірячи своєму щастю, Ернст помагає мою попові. Слава Богу, у нього нормальний член, а не голобля, як у достопам'ятного карлика. Одне задоволення. Ой, розумниця, він не тільки мене в зад трахкає, так ще і вібратор мені у вільну дірочку пристроїв. Ось тепер зовсім добре! Давай, давай, ще, глибше, сильніше, частіше! Як це здорово відчувати в собі відразу два члени. Нехай навіть один штучний. Я вже відлітаю. Полетіла! Він летить зі мною! Якийсь час знесилені лежимо поруч, розпластавшись на простирадлах і милуємося нашим відображенням у дзеркальному стелі. Яка чудова пара! І як добре ... А, так я ж вібратор не вийняв. Ну тепер, тільки ще раз закінчу ... Все, скінчила. Ой, милий, ти вже йдеш, приходь ще, твоя Лотта завжди тобі буде рада. Дай, поправлю краватку. Чмокну в щічку. Ой, він знову мене в губи цілує. У засос. З мовою. Зараз закохаюся. Уф, пішов, не встигла. Пора підмити, підлеститись, надіти що-небудь роздягаються і знову в бій.
Не встигаю я здати виручку фрау Дорт і отримати жетон, як двері в залу розорюється і до мене, радіючи, спрямовуються старі знайомі - Едік, Саліх і Гера. А де ж мій наречений Пашо? Але зараз не до розпитувань. Славетна трійця швидко погоджується на потрійну оплату і забирає мене в блакитну спальні. До кінця ночі. Ну ось, знову потрапила!
Спорядити в барі скринькою шнапсу і скринькою ж шампанського мої двієчники женуть мене нагору, лапая вільними кінцівками. В основному в цьому добре ведеться Едик Здньковіч, їй не доводиться тягти ящик з випивкою. З нами в номері вірний Готліб з фотоапаратом.
- Ну, здрастуйте, шановна Ганна Володимирівна, тобто Лотта! Ну і як вам у борделі? Знайшли нове покликання? Ми тут на сайтик ваші свіжі фоточкі вчора дивилися, просто чудо. Ой, а яка у вас кіска! Прямо сестриця Альонушка!
Під час цього монологу Едікова шановна Ганна Володимирівна смокче який розійшовся оратору і дрочити його друзям, а потім переносить свої губки на член Гери, а потім на обрізану колбасень Салиха ...
- Гей, блядь, ну ка, Роздягни клієнтів
Починаю викривати Едіка, який разом з Герою, хихикаючи, мацає мої красу, а Саліх із задоволеним бурчанням без довгих слів вганяє свій член мені в зад і починає його обробляти.
- Саліх, стій! Ця сучка отут уже не перший день, ще що-небудь у неї підчепив, одягни гумку!
Ну ось, перша здорова думка, яку я від них почула за весь час нашого знайомства.
Саліх ненадовго відволікається на пошук і натягування презерватива і повертається до перервати заняття. М-да, ситуація, з одного боку, звичайно, трохи незручно, але ебаться він, падлюка вміє. Так