Я смокчу, а він, перевівши дух, починає мене дякувати за урок, викладає її нащадку. Звичайно, він все бачив від початку до кінця в приват-кабінеті на великому екрані. І я, звичайно, дуже мила і тактовна. І в ліжку просто прекрасна!
- Ху-ф-ф, ну-ка, Лоттхен, розсунемо ніжки! Давненько у мене так не стояло! Що за втіха дівчинки в закладі фрау Дорт! Всі говорять, що раніше інший раз з дівкою і не закінчиш зовсім, а тепер по кілька разів легко і без напруги! Добре, що тепер тут слов'янки і мадьяркі, вмієте! - Паралельно цьому панегірики дівкам з колишнього соцтабору він дуже технічно мене має. Ну і я намагаюся виправдати виявлену мені високу довіру, підтримую марку заклади фрау Дорт. Кінчаємо. І тут слід несподівана прохання: татові мого учня хочеться моєї сечі. Ось так, то наші охламони мені золотий дощик влаштовували, а тепер я сама винна! Ну, що ж, не дарма ми з Гансом пили шампанське. Отримайте, розпишіться. У ванній, раскорячів ноги, виконую бажання клієнта, а той ловить ротом мою струмінь, а заодно вирячився на дірочку, з якої вона виливається. Все, час вийшов. Він суне мені купюри в пізді, звернувши їх трубочкою, і велично видаляється. Допивають залишки коньяку, підмивати, і тут мене знову вимагають вниз вже в костюмі Снігуроньки.
Спускаюся і віддаю виручку господині, та, перерахувавши банкноти, киває і тиче мені три жетони за тата, сина і від зайчика. Одночасно до мене підходить дуже бравий офіцер бундесверу. Дуже хочеться віддати йому честь, хоча я її, схоже, вже всю роздала за попередні три доби. Скажімо, залишки дівочої честі у мене можна відшукати хіба що під пахвами, у ніздрях або у вухах. Але все одно хочеться віддати йому честь. І щоб забрав негайно.
Гер офіцер елегантно бере мене за попу і без нагадувань проводжає в бар. Тут ми випиваємо по кухлику пива, по чарці коньяку, беремо ще пляшку шампанського і вирушаємо в номер. В барі офіцер, вивчаючи мої стегна і зад (до речі, вельми тактовно) повідомляє, що замовив мене за рекомендацією вояки, якого я догоджали ще в першу ніч у мадам Дорт.
Йдемо до мене. Під коньячок Пауль (так його звати), розглядає мій альбом, а потім показує фотографію своєї нареченої. Так, зрозуміло, чому у звільнення він пішов сюди! А він без розуму від своєї обраниці і так сумує, так сумує Ох вже мені ця німецька сентиментальність ... Втім, сентиментальний Пауль, розповідаючи про наречену, всю мене облапал, а завершувала я прослуховування його розповіді вже з його членом у роті. Далі, втомлений поневірянь і злигоднів військової служби, поставив мене на рак і, як слід, вдул мені. Відпочив. Ще трошки розповів нареченою. А потім розклав мене на краю ліжка, дбайливо поклав подушечку під спину, закинув мої ноги собі на шию і вдул на цей раз в попові. І все чітко, діловито, коректно, з коньячок. Одне задоволення. Хоч чогось корисного у них в армії вчать. Скінчив. Одягнувся, клацнув підборами, поцілував ручку, ущипнув за щічку, ауффідерзейн, фройлян Лотта!
Наводжу себе в порядок і спускаюся вниз вже у звичному чорній білизні. Раз хлопчики так люблять мене лапати, одягну ліфчик і поясок з панчохами. Мені їх залицяння теж небайдужі. Подобається мені, коли мене лапа, як яку-небудь Марфушо на сільському дискотеці.
Здаю виручку, отримую жетон. У залі Лора танцює біля жердини, на диванчиках розсілися Ельза, Карла і Фань. З ними жваво розмовляють претенденти на їх дірочки. Ось Фань повела нагору чергового клієнта, Карла і Ельза потягли своїх в бар. Да-с, субота, аншлаг! Спускається чий-то клієнт. А, це від Магди, ось вона спускається чомусь у халаті. Походить до мадам. А, ось в чому справа, місячні почалися і Магда сьогодні вже працювати не зможе. І ще днів п'ять. Шкода Магді. Терпіти не можу цей стан, як і більшість нормальних жінок.
А ось і наша Гретхен-Віка з гером Шульце. Цікаво, і як же ми тепер з нареченим? Шульце видаляється, чмокнув наречену в щічку, та, вся така рум'яна і радісна, здає виручку. Від нареченого. М-да!
Віка підсаджується до мене. Виявляється, Шульце приволік їй на експертизу якийсь свій науковий опус. І почувши її відгук і рекомендації, спочатку відшмагав її нагаєм, прикувавши наручниками до ліжка, потім люто трахнув, а потім зажадав відшмагати і трахнути себе. Ось це я розумію, наукова дискусія! Так би на наших конференціях!
Довго ділитися враженнями не встигаємо. До нас підходять двоє пристойно одягнених молодих людей, мабуть, клерки з якоїсь фірми і без зайвих умовляння ведуть до бару. Дегустуючи напої, після чого розходимось по номерах.
Мій клієнт представляється Ернстом і, боже мій, подає мені гроші в рожевому конвертику. Все! Я розтанула. Зроблю все для галантного лицаря. І першим ділом настійно звільняю від лат. Він не заперечує, причому веде себе набагато галантності і стриманіше, ніж мої ученічкі. Галантний був тільки гер сов