Погано просиш сучка ... - Супроводжуючи слова дзвінкої ляпасом, промовив явно насолоджуються ситуацією Пан. За його вилицях хлинули сльози, залишаючи чисті доріжки, змиваючи сперму, бруд, піт і кров з обличчя. Ридаючи, перебиваючись, ковтаючи істеричні схлипування, кривлячи тремтячі губи, обезображівая цим своє красиве обличчя гримасою відчайдушного страждання, продовжував повторювати, затинаючись і з'їдаючи обривки і деякі склади.
- Будь ласка, дозвольте мені закінчити ... - І тільки через час, що здалося йому нескінченністю, той, до кого були звернені ці благання, змилосердився і, нахилившись, однією рукою тримаючи готовий у будь-яку секунду вибухнути член, другий розтиснув туге залізне кільце, стримуючий спермопроход біля основи статевого органу. Він закричав від різкого болю і в ту ж секунду потужно розрядився, пульсуючими поштовхами виливаючи з себе потоки сперми, супроводжуючи крик конвульсіями тремтячого тіла, пальці рук скорежіло судомою. І ще до того як він перестав виливати насіннєву, білу рідину, в повітря пирснула жовта струмінь теплої сечі. У цей момент Хуі в його жопи одночасно закінчили, випльовуючи, здавалося б йому в самий шлунок свою гарячу сперму залишаючи раздроченную дірку, і втративши опору відтрахають сучка звалилася вниз, особою в калюжу власної сечі, своєї і чужої сперми, здавалося б навіть не помітивши цього . Очі його були закриті, а з губ все продовжував зриватися хрипкий крик, повільно переходить у переривисті стогони, під дружний сміх присутніх. \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ "Сучка, скільки разів я тобі казала терпіти \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \" - прорізав загальний ржач веселий жіночий голос, що належить єдиною присутньої тут дівчині. Його Пані, дівчина, з вогненним волоссям, в обтягує латексної одязі наблизилася повільною ходою, і, відриваючи від окреслених червоною помадою губ курильну гашішную трубочку, презирливо плюнула йому в обличчя, підтверджуючи слова сильним ударом чорних шкіряних чобіт в область живота. Він так і не відкрив очей, від несподіваного удару його розвернуло на спину, що викликало що почав вже переходити в стихає, стогони крик. Підійшовши до стогнучий сучки, Пан в знущальною усмішці награно - дбайливо вимовив.
- Ну як ... тобі було добре, а сказати спасибі шлюшки? - Але відповіді йому не було. Може Ніки роздумував про те, що ні одна відповідь не буде правильним, а може просто не мав сил відповісти, тим не менше, Пана це не задовольнило, і він завдав канчуком удар, по змученому особі супроводжуючи його грізним криком.
- Сучка, дивись мені в очі, коли я з тобою розмовляю. - Здригнувшись від удару, Нікі відкрив очі, ковзаючи поглядом навколо, силкуючись виконати наказ, що не як не виходило, тому що перед очима все пливло. В останній момент, нарешті, сфокусувавши зір, побачив свого Пана заносячи, з перекошеним від неконтрольованої люті обличчям та скляними від прийнятих сьогодні наркотиків очима, батіг над головою .....

Сильно хотілося пити, ... Він знав, якщо голосно попросити, то його почують, тут скрізь стояли камери і мікрофони, і навіть можливо, дадуть трохи води. Якщо вважатимуть за потрібне. Розцінивши всі наслідки, у разі їх поганого настрою, або будь-якої його провини, він все ж таки наважився, і, разлепів засохлі потріскані губи, спочатку тихо прохрипів.
- Води, ... будь ласка, благаю, дайте води ... - Почекав трохи ... Може вони зайняті, як завжди курять, сплять, або просто голосно грає музика, ... могли вони знову поїхати? Або просто знущаються. ... І вже голосніше.
- Я хочу пити, хоч один ковток, будь ласка, дайте мені води ... - Він знову відчув, що свідомість занурюється в в'язку темряву, мерехтливе світло лампи починає потихеньку відступати, здаючись рятівною темряві, і тошнотворний, гниючих повітря залишається за цією межею.

Але ця темрява не була порожньою, і вона дала щось більше, ніж полегшення. Перед очима спливали тіні, клаптики спогадів, повільно що складаються в певний візерунок, що купують упорядковану картину минулого реальності. У них полягала розгадка його нинішнього становища. Мерехтливі образи осіб, посмішок, жестів, уривки фраз, і незрозумілий сенс слів ...
- Ми тебе відпускаємо, ти нам набрид, ти більше не потрібний, ми витратили весь твій потенціал, тепер ти сміття, марна річ.
- І все? Просто так? - Вирвалися слова з розбитих губ. Після чого було зроблено відчутний удар по обличчю. Із носа прокреслила доріжку вниз, забарвлюючи губи, цівка