Він схопив Поліну за плечі, розгорнув одним рухом, штовхнув до столу. Вона скрикнула і зробила незграбний крок, щоб утримати рівновагу. Їй заважала вузька спідниця і підбори. Андрій не дав їй впасти, схопивши її за волосся. Поліна знову скрикнула, тепер від болю. Андрій наполегливо підштовхнув її вперед.

- Що ви собі ... - почала вона, але замовкла, бо Андрій смикнув за волосся вниз, так, щоб вона лягла грудьми на стіл.

- Сучка, - прогарчав він, притискаючи Поліну обличчям до столу. Вона безпорадно махала руками і виляла задом, намагаючись вирватися. Андрій схопився за край спідниці і грубо потягнув вгору, задираючи її. Гумка панчіх, голі стегна, круглі сідниці, стрінги. Андрій розмахнувся і ляснув Поліну по дупі.

- Скотина! - Скрикнула вона зі злістю і прикрила сідниці руками. - Пусти, гірше буде!

- Заткнися і прибери руки! - Холодно наказав Андрій. Втім, вона не підкорилася - як і слід було очікувати. Андрій заломив руки Поліни за спину, міцно тримаючи за зап'ястя. Розмахнувся і дзвінко вдарив ще раз, за іншою сідниці. Цей удар вийшов дійсно гарним - Поліна сіпнулася всім тілом, голосно крикнула.

- П-пусти, - сказала вона через мить, щосили намагаючись приховати страх, що з'явився в її голосі.

- Відпущений, сучка. Пізніше, - знущально сказав Андрій. - Ти мене довела сьогодні, а я цього не люблю. Можеш кричати, мене це заводить.

Поліна розгублено замовкла. Вона важко дихала, мабуть, намагаючись зрозуміти, що взагалі з нею відбувається, і лише слабко совалися, щоб звільнитися. Притискуючи її до столу однією рукою, Андрій іншою рукою витягнув з штанів ремінь, склав його вдвічі.

- Гей ... - сказала Поліна зовсім уже злякано. - Ти що робиш? Пусти, я нікому не скажу!

Не звертаючи уваги на її слова, Андрій стьобнув її ременем, потім ще і ще раз. Поліна відчайдушно засмикалась і закричала. Андрій шмагав її не поспішаючи, збільшуючи силу ударів, рухаючись від верху до низу сідниць, намагаючись, щоб удари лягали паралельно. На сідницях Поліни проступали червоні смуги. Через пару хвилин крик Поліни перетворився в плач. Вона вже не намагалася вирватися, лише її стегна самі собою смикалися після кожного удару. Андрій все сильніше збуджувався від безпорадності цієї сучки, від її виду круглої голою зади. Член, здавалося, був готовий розірвати штани.

Андрій повернув її голову, схопивши за волосся, - так, щоб побачити її обличчя. Вона нічого не говорила, тихо схлипувала, звивалась носом, обличчя було мокре від сліз. Андрій ривком підняв її за волосся вгору, так, щоб вона встала.

- Роздягайся, сучка! - Сказав Андрій.

Він чекав останнього опору, суперечки, благання. Але вона повела себе абсолютно несподівано. Мовчки подивившись йому в очі, вона стала роздягатися. Швидко, наскільки їй дозволяли тремтячі руки, але в той же час без поспіху і метушні, який можна було б очікувати. Так, наче б виконувала довгоочікуваний наказ. Анд