виявилася до неї спиною. Шарішь руками наосліп, намацує пухирець, падає ... до твого щастя, не на підлогу, залишається на полиці. На дотик видавлювати гель, змащувати вібратор. А це не так просто, я ж до того ж рухаю твоєю головою вперед-назад, щоб ти ще смоктати встигала.

Ноги розсовувати, засовуєш вібратор у себе. Очі моментально темніють від збудження, в себе йдуть.

- Ноги разом і тримай його!

Підкоряєшся, зводиш ноги разом. Виймаю член з твого рота, відступаю на крок. Потрібно роздягтися вже. Розглядаю тебе. Стоїш на колінах, очі вже закриті від відчуттів. Беру пульт від вібратора, включаю на невелику швидкість. Легка судома, протяжний стогін, починаєш рухати стегнами ледве помітно.

- Руки вгору!

Підводиш руки. Сковують їх шкіряними наручниками. Від наручників звисає коротка ланцюжок.

Проводжу пальцем по твоїй руці зверху вниз, по пахви. Швидкість вібратора збільшую. Стогнала. Видно, що тобі важко стояти на колінах так, виструнчившись, та ще й з вібратором всередині. Поступово попу опускаєш. Це порушення правил. Беру ремінь, складаю його вдвічі, витягую тебе по дупі. Стояти по струнці!

- Ай! - Моментально випрямляється, губа закушена від болю.

Ще удар, для профілактики.

- Так, так ... я більше не буду ...

Не будеш. Тому що ми поміняємо позу. Вимикаю вібратор. Беру тебе за волосся, тягну вгору, щоб ти піднялася на ноги. Руки опускати не можна. На твоєму обличчі гримаса болю і зосередженості - треба ж ще не упустити вібратор. Тягну за волосся безжально, поспішали. Встаєш, розумниця.

Ставлю тебе спиною до ліжка. Вибратор стирчить ззаду - задвінем його глибше, до кінця, по самі яйця. Беру шкіряний ремінь на липучці, пов'язую твої ноги вище колін, так щоб ти не могла їх розсунути, ну, і щоб вібратор краще тримався.

Твої руки тремтять - видно, що тобі вже важко їх тримати. Гаразд, припинимо вправу. Штовхаю тебе. Падаєш на ліжко, на спину. Приєдную твої наручники за ланцюжок до спинки ліжка - так, щоб тебе можна було повертати, не знімаючи їх. Знову включаю вібратор, вже швидше. Зітхання, стогін. Збільшую швидкість. Вмощуюся на ліжко, влаштовуюся над твоїм обличчям і вже без усяких церемоній починаю ебать тебе в рот, вгору-вниз, стискаючи твої груди, крутячи соски. Закидається голову, щоб мені було зручніше, приймаєш мій член в свій рот. Стегнами трясешь, допомагаючи вібратора. Ще хвилина - і тебе накриває оргазм.

Виходжу з твого рота, вібратор виключаю.

- Трахни мене, - просиш ледве чутно.

- Що? Не чую.

- Я хочу тебе. Трахни мене, будь ласка! - Гримаса бажання на твоєму обличчі.

Я теж тебе хочу. Звільняю твої ноги, повертаю на живіт, вібратор геть. За стегна тебе беру обома руками, тягну вгору. Підводиш їх, ноги розсовує. Шлепать тебе по сідниці. Ноги ширше! Ще!

Входжу в твоє мокре піхву одним ударом, ебу тебе, гарячу суку. Кричиш в голос. Стискаю твої стегна, насаджують їх на себе, потім знімаю, насаджують ... і знову, і знову. Кінчаю, довго, невблаганно.

Опускаю тебе на живіт, сам лежу зверху. Член всередині тебе. Відчуваю, як ти здригається всередині. Поступово повертаєшся, знаходиш дар мови.

- Милий ... як мені добре ...

Цілую тебе в шию, у вухо.

- Спасибі за майку, - посміхаєшся ледве помітно.

- Будь ласка.

Лежимо так. Чи хочу я розв'язувати твої руки? Напевно, варто розв'язати. Нікуди не дінешся від мене, попереду весь вечір і вся ніч.