Нарешті я примітив, що преподша почала робити губами смоктальні руху. Тоді я вважав за можливе відпустити її. За інерцією Олександра продовжувала рухати головою вперед-назад, а потім взялася за мій член більш щільно. Обхопивши стовбур рукою, вона почала дрочити його, натягуючи ротом на голівку і посмоктуючи її. Другою рукою Олександра дрочила мої яйця. Схоже, вона увійшла у смак і почала отримувати від процесу задоволення. Давши їй таким чином попрактикуватися, я відібрав у неї іграшку. Я не скінчив, і хотів трахатись ще, але дивлячись на добряче втомлену жінку, у мене всередині щось тьохнуло.
"На сьогодні"-думаю, - "з неї цілком достатньо. Але тільки на перший раз".
Я почав дрочити, готуючись обкончать обличчя і рот професорки. Але Олександра, вередливо надувши губи заявила:
- Я жінка, і я не звикла, щоб зі мною так зверталися.
Сказане разом змінило хід моїх думок. Ривком підійнявши її з колін, я розгорнув професорки до себе спиною і штовхнув на сходи. Вона незграбно упала вперед, спершись руками і колінами на сходи. Потім я без церемоній загнав член їй у піхву і зробив десяток фрикций. Однак собача поза входила у мої плани лише як проміжна стадія. Вийшовши з Олександри, я притиснув головку члена до її темного анусу. Пару раз, злегка натиснувши, щоб трохи розтягнути сфінктр, я атакував анал своєї коханки в повну силу. Видавши гучна "чмок", сфінктер впустив мене у кишку. Олександра завили дикою кішкою. Якби не своєчасне затикання її рота, то гостей б не минути. А ділити коханку з ким-то ще поки не входило в мої плани. Я захоплено довбав дупу Олександри, вганяючи свій кінець їй на всю довжину. Професорки скрикувала і ухала. Можливо преподша згадала, як її, молоду лаборантку або студентку, пяліл в зад у приміщенні лабораторії молоденький аспірант чи професор у віці. Здається, вона збиралася кінчати.
Я старанно прасували Олександрі зад, збираючись кінчити раніше. Але вийшло майже одночасно. І те, вона обігнала мене небагато. Я відчув, як стиснувся її анус і професорки тоненько так запищала. Відчувши, що кінчаю, я різко вийшов з коханки і розгорнувши її обличчям до себе, сунув член їй в руки. Вийшла заминка, оскільки мій кінець був вимазані в лайні - неминучість при анальному сексі. Але відразу видно досвідчену жінку. Швидко нахилившись до сумці, яка валялася поруч на східцях, професорки вихопила звідти вологу серветку, обгорнула нею мій член і вздрочнула злегка, провівши краєм серветки по голівці. Потужна струмінь сперми вдарила в обличчя Олександри. Густа, каламутна рідина потрапила жінці на вилиці, чоло, очі і волосся. Вона намагалася злизати всю цю смакоту, ловила краплі губами і мовою. Частково у неї це вийшло. Я взяв її за волосся і підтягнув на ноги.
- Ну що, - кажу. - У чоловіків мого віку все в порядку з тривалістю і фантазією.
- Так, молода людина, - грайливо відповіла Олександра. - От тільки понежнее бути не завадило б.
Так відбулося моє знайомство з Олександрою. Трохи пізніше я переїхав до неї, і її спальня тряслася від сексу кожну ніч протягом кількох місяців. Я трахкав її скрізь, де надавалася така можливість. Навіть розвів професорки на груповий секс в стінах інституту. А ще я познайомився з її доньками, які також доставили мені масу приємних хвилин.