При цьому жартівлива ручоночка преподші стиснула мій кінчик, треба сказати, вже стояв, через штани. У відповідь я ляснув її по заду, і вона зникла за дверима. Непогано поспілкувавшись, навіть поцілувавшись пру раз в губи (уявіть собі, дійшло до брудершафт), ми вирушили її проводжати. Я взяв таксі і всю дорогу тискав її на задньому сидінні.
- "Ну," - думаю. - "Подивимося, хто з нас строгих вдач".
Таксі зупинилося біля її під'їзду, я розплатився і хотів проводити її, але вона закомизився. Мовляв, дочки можуть вийти, побачать її з чоловіком. Але я наполегливо взяв її за лікоть і ввів в приміщення. У ліфті, поки ми їхали на двадцятий поверх, вона розтанула, і я продовжив пестити її. Навіть заліз під спідницю.
Коли двері відчинилися, ми вивалилися на сходовий майданчик всі розпарені, а вона напівроздягнена. Втім, моя ширіньки була розстебнута і член був вийнятий назовні. Якщо б на майданчику перед ліфтом виявився хтось із сусідів, конфуз б вийшов неймовірний. Але нам пощастило.
Олександра відкрила рот, що пора додому, але я, взявши її за руку, уволок на пожежну драбину. Там, притиснувши до стінки, продовжував цілувати, а руки в цей час задирали спідницю. Зрозумівши, що я хочу, жінка сіпнулася було, але пізно. Колготки луснули під натиском моїх пальців, трусики були зрушені менше, ніж за частку секунди, і ось вже мій здиблений член занурюється у вологу спеку піхви.
- Ні, - тільки встигла сказати Олександра, після чого віддав такий протяжний стогін, що я думав, сюди подивитися і прийняти участь усі мужики будинку збіжаться. Начебто пронесло, ніхто не прибіг. Тим не менше, я продовжував рухатися в тепленькою нірці преподші. Вона била мене кулачками по плечах і в перервах між стогонами називала мерзотником і негідником. Переді мною стрибали вгору-вниз її шикарні сиськи. Я задер їй водолазку вгору, щоб не заважала й періодично, вигинаючись немислимим чином присмоктуються до великих коричневим сосок. Потім, я вийшов з неї, жваво розгорнув свою коханку спиною до себе, задер їй спідницю і весело увійшов ззаду. Вона скрикнула від такої послідовності, яка була виконана із запаморочливою швидкістю, але незабаром, упершись долонями у стіну продовжувала трястися від мого напору. Тримаючи її то за стегна, то використовуючи в якості ручок для захоплень її сиськи, я продовжував скажено довбати підпережеш своїм міцним членом.
- Нарешті, вона зігнула ноги, присіла і жалібно сказала, що втомилася.
- О-кей, кажу, - Відкривай рота.
І хап її за підборіддя! У наступну секунду її рот був заповнений до відмови моїм м'ясом. Вона вдавилась і закашлялась, відсторонившись. Але замість слів, я взяв її за волосся і почав трахкати в рот.
- Давай-давай - примовляв я. - Ти такого м'яса ніде не пробувала.
Вона намагалася відвернутися, вирватися, але хто б її ще відпустив! У кінцевому підсумку, Олександра здалася і покірно приймала мінет в тій формі, в якій я його їй запропонував. А то право слово, не чесно. Вона вже скільки разів скінчила, а мої яйця було до