так ми його всьому району розішлемо. Часто ходиш з роботи повз гаражів? Хочеться там всю братву обслуговувати? Або краще нам будеш давати в тепленькою постельці? ... Та стань ти нарешті і не сіпатися!

Моє невелике замішання дозволяє нахабі проникнути всією п'ятірнею мені в волохату щілинку. Я раптом розумію, що вже вся там намокла!

- Бля! Та в тебе, шалава, вже вся мокра піздень! - Леха, схопивши мене рукою під грудьми, трохи відірвав від підлоги і всряхнул. - Мужики! Хапайте її за ноги і потягли на диван у вітальню!

- Навіщо! Навіщо! Ннннууу неее нннаадО! - Тихо голосять я крізь сльози. Взагалі-то вже змирившись з майбутнім ганьбою, я все одно зображую опір, смикаючи ногами, тулубом і попою.

- Так, пацани! Ставте бабу раком на дивані. Тихо, сука! Сказав-ж! - Мій посилився тваринний виття переривається двома несильними, але дзвінкими ляпасами по щоках. - Блин! Не хоче стояти! Подушку, подушку їй під живіт підклав. -

Ось я стою вже розкараченою раком на нашому шкіряному дивані і Олексій, по-хазяйськи тримаючи мою голову за гриву волосся, водить мене по губах своїм напруженим органом.

- З чиїм, Маринка, хуем хочеш познайомитися спершу? - Нахабство друга мого сина просто била через край.

Я не хотіла йому відповідати і, щоб не накликати на себе його невдоволення, сама схопила губами не по-юнацькому великий член і пустила його собі в рот.

- Леха! Мож я перший з її пиздить познайомлюсь? - Загудів до того не виявляв себе третій підліток.

- Давай, Павло! Мені не шкода. - Олексій у всю натягував мій рот на свій член, рукою керуючи головою належить йому жінки.

Ось уже Павло прилаштувався до мене ззаду і, приставивши свій член до моєї щілинку, з розмаху загнав його в минає соком жіноче лоно.

- А ти сказав, що баба голена буде! - Пихкаючи спілкувався мій задній самець зі своїм приятелем.

- Наебала, сучара! Ну нічого, побреем сьогодні, як миленький! ... Працюй, працюй, сука, еблом! Не відволікаючись!

Третій хлопець, Владислав, постоявши, вирішив зайнятися моїми великими титьки і вже у всю м'яв тверднуть під його руками соски.

Далі для мене началас карусель позицій і способів насильства над жінкою, що тільки могла прийти в голову голодним до сексу підліткам.

фото3

Наситившись перший раз хлопці стримали своє слово і за руки - за ноги потягли мою тушу у ванну. Уклавши в трохи наповнену водою купіль, молоді нахаби дістали бритвений верстат і ретельно виголив мене в паху. Потім, комусь із них прийшла ідея помочитися на мене і ось я вже лежу у власній ванній під трьома струменями жовтуватої рідини. "Хоч в рот не ссут, придурки!" Проноситься у мене в мозку.

Ось останній закінчив писати на мене ...
- Може, вимиє даму перед повторним використанням? - Пожартувала я.

- Звичайно, тітка Марина! - Задовольнивши свою хіть мої кавалери стали набагато галантний.

Нарешті ванна наповнюється водою з розчиненою мильною піною. Я лежу, розслабившись, а по моєму тілу, намагаючись мити мене, гуляють три пари рук.
- Можна з вами лягти у ванну? - Запитує Владислав.

- Звичайно, хлопчики, але тут тільки один ще поміститься, - я трохи підводять у ванні, прийнявши сидяче положення.

- Нічого, Марина, ми будемо мінятися! - Відповідає нахаба-Леха і приставляє свій вже знову наливає силою член до мого що знявся з води особі.