вставив у мене свій член і почав, ще сильніше пригнувши рукою, натягати у швидкому темпі, тримаючи за відстовбурчені до нього голу дупу. Божевільна стрибка тривала не менше 5-ти хвилин. За цей час по сходах над нами пройшло кілька людей, але схоже, що вони і справді нас не помічали. Я була збуджена, але закінчити в такій незвичній для себе ситуації звичайно не могла.
Нарешті самець загнав свій стрижень в мою щілину до упору і завмер.
- Тихо, тихо, корова! Стій спокійно! - Підліток схопив мене руками за цицьки через тканину, ще сильніше нагнувши. Він стояв і кайфувати, перекочуючи в долонях тілеса що належить зараз тільки йому молодички. Я ж відчувала якесь збочене насолоду, представляючи себе дівчинкою - мокрощелкой, яку дрючат по під'їздах.
Нарешті, його опалий членчік вискочив з мене.
- Сідниці руками розсунемо! - Почула я його команду.
- Навіщо тобі це ще? - Запротестувала я і отримала хльосткий шлепок по дупі.
- Нехуй піздеть! Переглянути я хочу. .... Так .... От так ... молодець, слухняна шлюшки! .... Що б до наступного разу збрила всю волосня з пізді! Зрозуміла?
Наступний шлепок по попці я розцінила, як дозвіл розігнутися й одягатися.
Виляючи дупою, я під пильним поглядом Олексія натягнула на себе назад підлозі зняту одяг.
- Можна я піду додому? А то мене там вже зачекалися, - ховаючи погляд, я продовжувала грати роль молодої шлюшки. Відповіді не було, і під стукіт підборів тільки що використана матуся вирушила до себе в квартиру.

Matura
2007-02-23

(Чать 4) Шантаж

Субота, опівдні. Чоловік з сином знову відправилися за будматеріалами для нашої дачі. Дзвонить телефон. У трубці голос Олексія:
- Марина, ти сьогодні одна?

- Так, Льоша! Мої будуть тільки до восьмої вечора. - Відповіла я з помітним придихом.

У відповідь у трубці - короткі гудки. Прийде чи ні? Прийде чи ні? А адже я так і не підкинь там, як просив мене молодий ебарь! Все відкладала на потім, боячись реакції чоловіка на таку зміну "іміджу" дружини. Зараз вже пізно цим займатися! Та й швидше за все він так пожартував просто .... Швидко змінюю халат на свій самий красивий і непристойно короткий ... .. Поправила зачіску .... Макіяж ... Начебто все готово! ... Або, скоріше, я готова! Готова, як його лялька, як сексуальний верстат! Ні, не все готово! Треба знайти й одягнути туфлі на високих підборах! Так, ось так сексуальніше набагато!

Дзвінок у двері застає мене за оглядом себе в дзеркалі. Задріботіли, стукаючи каблучками, в передпокій. Побачивши у вічко усміхнене обличчя Олексія, різко відкриваю вхідні двері і ... .. я, як дура стою перед Олексієм і ще двома якимись хлопцями його віку.

- Альоша, а Саші немає сьогодні вдома, - тільки й знайшлася сказати я.

- А ми знаємо! - Олексій, втолкнув мене рукою, рішуче зайшов всередину квартири.

- Пацани! Заходьте, не соромтеся! - Покликав він.

Далі все, як у тумані або, швидше, як у якомусь калейдоскопі, картини якого мінялися істотно швидше моєї спроможності на них реагувати. От я вже стою з розкритим халатиком. Олексій владно, утримуючи за спиною в ліктях мені руки, гладить і мне вільною рукою мої груди і черевце. Його рука іноді безсоромно проникає навіть в саму мою промежину. І це все на очах у його друзів.

- Ні, не треба ... .., не треба при всіх, - тихо голосять я, намагаючись стиснути ніжки і безглуздої Сучай своїми каблуками.

- Тихо, тихо, тітка Марина. Ми ж по-доброму. Ми тобі приємно зробимо. Не кокетуй, як Цьолко яка-небудь!

- Олексій! Відпусти негайно! Що ти собі дозволяєш! - Тут я вирішую викласти свої останні аргументи. - Хлопчики! Це все просто смішно. Ви ж не станете гвалтувати дорослу жінку?! Я ж все розповім! Чоловікові, сина, у міліцію, нарешті, звернуся!

- Леха! Може правда, підемо ми звідси? - Друзі мого коханця трохи відсахнулися тому.

- Ви що, пацани? Вона просто так ламається! А сама - шалава подзаборная! - Хватка Олексія не ослабла не на мить. - Славик! Ти їй відео з мобільного покажи, а то боляче корчить з себе матір сімейства! -

Той, якого звали Славко, тут же натиснув на своєму дорогому мобільнику кілька клавіш, і на екранчику телефону, який мені підставили під ніс, я побачила трохи погойдуються зображення відстовбурчену жіночої зади. Пролунала глуха команда чоловіки і нагнути жінка розтягла руками свої сідниці. "Господи!" - Подумала я. "Це ж я сама тоді в під'їзді!"

От і лице моє зі звісившись вниз шевелюрою майнуло в кадрі.

- Ну? Роздивилася свою жопень, стара приєднав? - Хлопець зрозумів, що опанував ситуацією, що тільки збільшило його нахабство.

- Олексій! Як ти можеш! Це ж просто підло! - Пхикали доросла заміжня жінка.

- Нічого! З такими блядьмі, як ти, всі засоби хороші! Поки що тільки у нас трьох це відео на телефонах, а будеш комизився