Леха схопив мене за ногу і підтягли до себе.
Потім, під мій безперервний вої, підліток поставив моє тіло на рак, сильно прогнув в талії. Натиснув на тугий, незвичних до його розмірами анус і почав з силою продиратися, незважаючи на мій супротив.
- Че виєш, дірка Драна?! Мені той же боляче! - Він впечатав рукою моє обличчя глибоко в м'який матрац. Не маючи можливості кричати, я тільки стогнала в обслюнявленную матерію, і ці стогони ставали все більш ритмічними і хтивим. Ось нанизана на молодий член доросла жінка вже, переставши брикатися, у всю підмахували дупою і тре рукою мокрий від соку клітор.
- Не кінчай! Не закінчується! Дай, я перша! - Лунають її крики.
Коли моє тіло почало трястися від потужного оргазму, хлопчик вилився вдруге. При цьому, хуліган не витягнув свій шланг з моєї бідної дупи, поки не спустошуючи повністю.
- У ванну піду, вимоюсь, - встаючи, дама подарувала коханцеві смачну перденіе з разношенной попки і, крутячи їй, віддалилася для душу.
Я вже витирала рушником після душу, як у ванну з'явився невтомний самець. Його член стояв знову кілком, вказуючи на мене.
- Я тільки вимилась! Ти чого?! - Моя спроба «качати права» тут же була рішуче припинена іншому сина. Олексій, підійшовши впритул, рукою за загривок поставив доросле тітку на коліна - Ти чо виебиваешься, пізда з вухами?! - Та я й не випендрюйся, а вже щосили полірувала губами його шкіряну флейту. Причому, цього разу мені довелося попрацювати чимало, так як партнер ніяк не міг закінчити. Я робила фрикції і головою, і всім тілом, перекочували член за щокою, лоскотала його мовою, брала його в глотку, що утримується за шию чоловічий рукою. Нарешті, в черговий раз впіхнув глибоко в моє горло свій член, підліток завмер і почав проливатиме. Його бажання закінчити в моє горло співпало з моїм бажанням залишитися чистою і я старанно ковтала терпку сперму, як тільки могла.
Вийнявши з хлюпання з мого разношенного рота статевий орган, хлопець презирливо дивився, як матуся одного збирає пальцями з підборіддя залишки його сперми. Я прочитала в його погляді, що він збирається опускати мене так і тоді, як і коли вважатиме це за потрібне. Але сьогодні в нього вже не було сил на мене і я, змогла хоча б трохи морально розрахуватися за свої приниження:
- Наступного разу ніяких минеться й ніякого анала! - Оголосила рішуче я, хоча в душі розуміла, що це лише слова, а справи відтепер будуть за Олексієм.

Matura
2007-01-31

(Частина 3) друган мого сина

На наступний день, коли я поверталася з роботи, на лавці нашого під'їзду мене зустрів Олексій.
- Здрастуй, Маринка! - Безцеремонність хлопця помітно виросла з учорашнього дня.
- По-перше, я тобі не Маринка, а тітка Марина!
- Маринка, Маринка! - Не вгамовувався нахаба.
- І у мене зовсім немає часу з тобою сперечатися. Підеш до Саші? - Я вже відкривала, набравши код, двері.

Підліток буквально виштовхнув мене всередину під'їзду та за талію потяг під сходовий марш. Моя спроба втриматися за Перилла закінчилася ні чим, і ось я вже стою, притиснута до стіни молодим негідником, який важко дихає мені в обличчя.
- Ну, шалава! Че ти рипатися? Я вже скучив за тобою. - Він безцеремонно, через одяг м'яв мою повну груди, а іншою рукою намагався задерти поділ спідниці.

Я розуміла, що «рипаясь» - тільки затягують час, збільшуючи ймовірність викриття мої сексуальних пригод.
- Льоша! Чи не Лапай так сильно! Так не прийнято спілкуватися з дорослими жінками. - Скоромовкою лепетала коханця.
- А як прийнято? - Хлопчик, трохи послабив свою хватку
- Всього можна добитися без насильства та брутальності. - Понизила голос до повчального шепоту. - Я ж не казала - «ні». Чоловік-коханець повинен думати, як не скомпроментіровать подругу.
- Ти про що? - Хлопець трохи відсунувся від мене, посилено переварюючи головою настанови.
- Я про мій одяг, яка повинна залишатися бездоганною, про те, що нас можуть тут помітити. І про те, чи є у тебе презервативи?
- Не хвилюйся, тут зі сходів нічого не видно і майже нічого не чути. Перевірено! Презерватив - во! А про одяг піклуйся сама, я рвати нічого не буду, - підліток, трохи охолонувши, показував мені запечатаний презерватив.
- Добре! Тільки презерватив буде мій, такий трохи краще, - я швидко дістала з сумочки і віддала виріб коханця. Потім повернулася до нього попкою, спустила на коліна колготки з трусами і задерла спідницю.
- Хороший верстат! - Оцінив ебарь, мацаючи пальцями набряклі і вже мокру піхву.