У руках він тримав мої приготовані для прання трусики, а його очі просто пожирали мене. Весь мій життєвий досвід говорив мені, що так дивляться тільки на жінку, яку зараз вирішили відтрахають! Розуміючи, що фізично опиратися спортивно складеного юнакові, та ще й на голову вища за мене, не зможу, я все ж таки спробувала взяти верх над ним своїм дорослим авторитетом:
- Ти чо, Леха, випялілся?! Тут, що? Стриптиз тобі що-ли? Швидко закрий двері! І .... Вухо .... Ді?? - Мій командний тон не зміг утриматися до закінчення тиради, так як молодий нахаба різко наблизився до мене і, притягнувши моє тіло за талію, насадив промежину на свою напівзігнутих в коліні, виставлену вперед ногу. Вільною рукою хлопець м'яв мою 6-го розміру цицьку. Я почала руками бити його по спині, але ось мої руки виявилися затиснутими його лапою вгорі мене, а моє тіло розпростерті на кухонному столі.
- Тихо, тихо, тітка Марина! Розслабся, ... .. сучка, і ... отримуй задоволення! - Хлопець все ніяк не міг підібрати однозначні епітети для об'єкту своєї пристрасті. Його рука, відсунувши тканину трусиків, щосили грубо м'яла мій волохатий лобок, проникаючи пальцями в зрадницьки намокають статеву щілину.
- Ні! ...., Ні-ж .... Ти чого, ти чого .... Від .. пу .. сті ... негайно! .... Са-ша вже .... Дзвонить! ... Відпусти ... ска-заММмммммееееее, - в мою горлянку виявилися глибоко запхнути мої власні труси. У квартирі вже близько хвилини періодично дзвонять дверний дзвінок. Я гарячково шукала порятунку від очікуваного насильства. Чому син не відкриває двері сам? Ооооо! Адже він сказав, що не буде брати ключі! Але чому Олексій так впевнений і не боїться нічого? У руках хлопця вже був моток скотчу, яким він вирішив мабуть зв'язати мені руки. Тут до мене дійшло, що так нахабно Леха міг діяти лише тоді, якщо мій синок в курсі того, що зараз відбувається тут зі мною. Вони домовилися! На диво - цей висновок не відняв у мене останні сили до опору, а навпаки роздратував. В останній, дикої спробі звільнитися я зуміла з усіх сил коліном вдарити молодого гвалтівника нижче живота, влучивши йому в пах. Хлопець скорчився від болю. Відчувши свободу, я штовхнула його п'ятою в бік сильно, як змогла. Юнак відлетів в кут приміщення. Стрімголов кинувшись геть, натягнула на себе домашній халат і, навіть не приводячи до ладу волосся, відкрила вхідні двері.
- Мама? Це ти? - Син був, мабуть, сильно здивований.
- А хто ж тобі повинен був відкрити, синочок? - Тільки й змогла відповісти я,
важко дихаючи.
- Аааааа .... Де Лееееша? Де він? - З боку кухні почувся шум.

Ми побачили виповзають на четвереньках з кухонної двері дружка сина. На голові у нього красувався пристойних розмірів гуля.
- От що, синку! Забирай приятеля у свою кімнату! І що б думок у вас більше не виникало в моєму напрямку!
Герої-коханці понуро попленталися в дитячу ...