Вони розв'язали мені очі і змусили вилизати з члени від сперми і моїх виділень. Потім вони підняли мене і, голу, відвели на кухню. Я сіла на обдертий табурет і втупилася в підлогу. <br> - Ти гарна шлюшки, несильно чинила опір, якщо й далі будеш себе добре вести, ми тебе не образить, а навіть до дому підкинемо. А зараз давай вип'ємо. Мені налили склянку горілки. Я горілку не п'ю взагалі, але з огляду на ситуацію, що склалася, я подумала що краще бути без свідомості, коли мене продовжать гвалтувати. Я взяла склянку і випила давлячись цю гидоту. <br> - Дайте покурити якщо є, - попросила я. Тут же в моїх зубах виявилася сігарета.Я курила глибоко затягуючись і думала що ж ще мене чекає і чи залишуся я жива. <br> Через кілька хвилин ці два гада були знову в бойовій готовності. Вони підійшли до мене з двох сторін, вийняли сигарету і перед моїми очима замигтіли два здорових члена, які, як я здогадалася, мені потрібно було смоктати. Пам'ятаючи про те, як зі мною зверталися в машині, я стала смоктати їх дуже старанно, глибоко занурюючи в горло, навіть обом облизала яйця, це мужикам понравілось.Затем один сів під мене, його член увійшов всередину. Він пріподімал мене на собі, а я в цей час продовжувала смоктати другого. Я навіть почала думати що все це можна терпіти і якщо не думати про ситуацію і віддатися відчуттям, то навіть і отримувати задоволення, коли другий кінчив мені прямо в горло і не витягнув член поки я все не проковтнула. <br> Той що сидів, ще довго довбав мене, але нарешті і він скінчив прямо всередину. Далі все пішло більш ніж дивно. Обидва зібралися, одяглися, принесли мені одяг (це була чоловіча сорочка, оскільки моя одяг була розрізана), одягнув мене, сіли і стали чекати. Потім їм хтось подвоніл на стільниковий. Один скинув дзвінок, встав, поцілував мені руку і мовчки вийшов. Його прикладу послідував і другий. За хвилину на порозі кухні з'явився мій чоловік. <br> - Ну як, сподобався тобі мій сюрприз?, - Запитав він.