Та що ти з нею розмовляєш? Дай їй випити щоб розслабилася, ніч буде довга, і заткни їй вже рот, - порадив водій. <br> Мій сусід дістав флягу, відкрив, взяв мене за горло і спробував влити вміст мені в рот. По запаху я зрозуміла що під флязі коньяк. Обпалює рідина потекла всередину, довелося зробити кілька ковтків судомних, щоб не захлинутися. <br> - От і розумниця, - сказав мужик, - тепер посмокчу. - Він розстебнув ширінку і вивалив назовні свій немаленький член. <br> - Давайте відразу з'ясуємо все до кінця, - я відверто тягнула час, - що буде мені якщо я не підкорюся вашим вимогам? <br> _ Ну ти по всьому видно дівчинка розумна , ось сама і здогадайся ... Зле тобі буде. Так що давай по-доброму. <br> Я зрозуміла що він не жартує і нахилила голову до його члену і акуратно початку облизувати головку. Але цьому урод хотілося більшого. Він схопив мене за волосся і натиснув на голову так, що мої губи торкнулися його яєць, а член опинився в горлі. Він почав рухати мою голову, його член майже виходив з мого рота, а потім входив на всю довжину. Від такого шаленого ритму я відразу почала давитися, з очей бризнули сльози. Коли я вже була готова виплеснути назовні вміст свого шлунку, мої муки раптово закінчилися. Машина зупинилася, а мужик прибрав свій член. Я подивилася у вікно. Ми стояли у дворі якогось будинку. Більше мені нічого розгледіти не вдалося, тому що мені зав'язали очі і засунули в рот кляп. Двері машини відкрилася, мене підхопили на руки і понесли. <br> - Яка ж ця сука важка, - сказав один з них. <br> - А тобі не пофіг, Гарік? Ща доту і відпочинеш, - відповів інший, в голосі якого я впізнала свого сусіда по сидінню. Ага, значить водія звуть Гарік, подумала я. Потрібно запам'ятати. Я спробувала вирватися. Стала бити ногами навмання. Але всього, чого я домоглася, це дуже відчутного удару в область сонячного сплетення. <br> У результаті мене принесли в квартиру і жбурнули на ліжко. Я лежала одна в темряві із зав'язаними очима і з кляпом у роті та й стала роздумувати над своєю нещасною долею. Раптом спалахнуло яскраве світло і я відчула на собі п'яне дихання. Жадібні руки нишпорили по моєму тілу, намагаючись стягнути одяг, до речі, безуспішно. "Почалося", - зрозуміла я. <br> - Ось блядіна!, - зробив мужик не дуже логічне закінчення, і взяв у руки ножиці. Він розрізав мій одяг і почав лапати мене руками, боляче хапаючи за стегна та викручуючи соски. Він розвів мені ноги в сторони і різко вставив член всередину. Оскільки я була суха, було дуже боляче. Але після декількох рухів стало терпимо. Він довго довбав мене і ніяк не міг кінчити, напевно тому що був п'яний. <br> - Ну давай вже швидше, - почувся голос Гаріка, - я теж хочу трахнути цю шлюшки. <br> - Ноу проблем, приєднуйся, тут дві дірки, - відповів той, ім'я якого я поки що не знала. <br> Він вийшов з мене, розгорнув так, що я опинилася зверху і насадив на свій член, потім притиснув до себе, моя попа виявилася откляченной. Гарік підійшов і чимось змастив мій зад. Я до цього пробавала анальний секс з чоловіком і не один раз, і мені взагалі-то навіть подобалося, тому що це дуже розслаблювало і посилювало задоволення в кілька разів. Але щоб все було безболісно, мені потрібно бути дуже сильно збудженої. Тоді я збуджена не була, та й ця цапина особливо не церемонилися. Але тим не менше вставляв він досить акуратно, даючи мені розслабитися після кожного міліметра, за що я навіть була по-своєму вдячна. Нарешті він вставив до кінця і вони почали рухатися всередині мене. Той що лежав знизу, облизував мої груди, а верхній навалився всім тілом. Мені було дуже важко і неприємно. Сльози відчаю капали з очей. Нарешті, верхній кінчив мені в попові і вийняв свій член. Нижній теж протримався недовго і наповнив спермою моє вкладав