Далі почалося найстрашніше на той момент для меня.Діма різко натиснув мені на плечі і змусив опуститися на колені.Хоть у мене і звільнився рот, шок не дозволяв мені закрічать.Женя тримав мене ззаду, а Діма в той час розстібаючи штани.Справівшісь з блискавкою він спустив їх разом з трусамі.Прямо перед моїм носом виявився напружений і дуже товстий член.Я зойкнула-но зря.Діма з розмаху загнав його мені в глотку-на очі відразу навернулися слези.Я спробувала відштовхнути його від себе, упершись руками в стегна, але його здається це абсолютно не смущало.Он почав різко трахкати мене в рот, іноді підбадьорив мене словами: "Даааа, давай дитинко, молодець!" Ошущая муржской орган глибоко у себе в глодке і пріслушиваясь до стогонів гвалтівника я мимоволі почала текти. Закон підлості-відразу після того, як я відчула збудження, на мою кицьку лягла Женин рука. "Так вона вся мокра!"-досить зауважив он.Діма в цей час бурхливо кінчив мені в рот і злегка отпустіл.Пока я намагалася віддихатися, мене різко підхопили на руки і поклали на що-то.Похоже, сміттєвий бак ... Я вже не сопротівлялась.Действіе алкоголю і збудження п'янливо діяли на моє тіло, дозволивши Жені з легкістю розсунути мені ніжки і підставити свій кол до моєї кіске.Опомнівшісь, я спробувала заперечити, але в той же момент була насаженана міцний і довгий член парня.Волна насолоди захлеснула мене і я вигнула спинку, солодко зойкнувши, чим викликала схвальну посмішку на обличчі Жені.Он почав різко але досить акуратно трахкати мене на всю довжину своєї гідності, підтримуючи за ніжки, а я як божевільна билася під ним у такт його двіженіям.Кончілі ми одночасно і поки я приходила до тями після бурхливого сексу, хлопці встигли одеться.Отдишавшісь, я трохи підвелася і подивилася на ніх.Женька дбайливо підняв мене, спустив на землю і вони з Дімою допомогли мені одеться.Все тіло у мене боліло і я з працею, підтримувана хлопцями дійшла до дома.Всю дорогу ми мовчали, а коли дійшли до мого будинку, Діма відразу розвернувся і пішов у зворотний сторону.Женька ж обійняв мене і нахилившись прошепотів: "пробач" Після чого поцілував мене і пішов за Дімкой.дождавшісь, поки хлопці сховаються зауглом я опустилася на коліна і голосно заплакала.