Віка першої збагнула, чого від нас хочуть, чарівно посміхнулася хлопчакам, взяла мене за руку, витягнула на середину кімнати і почала пестити і цілувати. У тому числі і в губи. Я теж пестити її.
Пацани коментують те, що відбувається в самих прямих виразах, а ми, вже не в силах зупинитися. Готліб фотографує. Віка ніжно й непохитно укладає мене на ліжко, стає наді мною на коліна і починає язичком ніжно пестити мої статеві губки і клітор, вже кілька втомлені від спілкування з чоловічими геніталіями. Прямо над моїм обличчям Вікиної щілинки. Вона набрякли, аж горить, на ній блищить мастило. Піднімаю голову і починають її вилизувати. Все швидше і глибше. Віка приносить мені задоволення несказане, і я хочу хоч трошки відплатити їй тим же. Здається, виходить.
Принаймні, моїм охам і стогонів вторять Вікиної. Нарешті, блаженство досягає апогею, я кінчаю. І в ту ж мить Віка пронизливо стогне, судорожно зводить ніжки, і з щілинки на мене спрямовується потік її життєвих соків. Приходимо до тями. Хлопці заворожено дивляться на нас, Готліб фотографує.
- Це ж треба, які бляді нас цілий рік вчили і нам мізки трахкали! Треба тепер їх також поиметь, так, Ганна Володимирівна?! - Зауважує Саліх. - Зараз ми тобі вставимо за все хороше, а потім - Вікторії Юріївні. Тепер ви нам по три рази залік здасте!
Його величезний, обрізаний за мусульманськими канонами член стоїть як телеграфний стовп. Втім, у решти теж ерекція не слабка. Видно, дрочити, поки ми лесбіс-шоу влаштовували. А може у них і так на нас встали.
Едик лягає на ліжко, і я сідаю на його стовбур. Позаду заходить Саліх і акуратно всаджує своє знаряддя мені у зад. Репетую. Член Салиха більше, ніж у мого першого анального користувача, а я ще від нього не відійшла. Довго кричати не виходить, по-перше, члени Едіка і Салиха починають в мені рухатися, а їхні руки змушують мене активно підмахувати, по-друге до мене в рот відправляється фалос Паші. Шість рук обнишпорює всі мої опуклості, всі ерогенні зони. Ловлю вже навіть не потрійний кайф. Працюю. Віка по сусідству потихеньку посмоктує Гері. Готліб фотографує.
Хлопці змінюються. Тепер у пізді мене має Паша, в зад - Едік, а Саліх - у рот. Тільки зараз міркую, що ця трійця має мене без кондомів. Відчайдушно дивлюся на Готліба, вказуючи на оголені члени. Той у відповідь шкіриться і показує пачку купюр. Ну, ось, як би не заразитися чим. Добре хоч спіраль стоїть, не завагітнію від цих олігофренів. Та ладно! Кінчаю одночасно з Едика. Хлопці змінюються знову і продовжують трахкати мене в усі отвори. Господи, як добре, коштувало рік утримуватися заради такого свята! Я заслужила, щоб мене отак поимела в борделі троє мужиків, та ще й заплатили за це гроші. А потім прийдуть інші мужики, і теж будуть мене трахкати. І чого я відразу не стала повією, а мучилася у вузі? Всі три члени стріляють у мене одночасно, і я з хрипом кінчаю теж. Все, відвалюються. Наді мною Готліб, фотографує залите спермою і заебанное тіло вчорашньої викладачки, а нині - повії.
Хтось ллє мені в рот шампанське, а-а-а, це Паша, поруч їдять студенти та Віка. Ось хлопчики знову надихнулися і тепер втрьох взялися за маленьку Гретхен. Я повільно приходжу до тями.
- Ганна Володимирівна, Ви best, Ви супер, я такого в найкрутішою порнухи не бачив! - Паша дбайливо обтирає мене вологою губкою і рушником. Потім потихеньку починає мене пестити. Я не мішаю, просто лежу і приходжу до тями, шепочу йому якусь ласкаву дурниці. Здається, він говорить, що любить мене, що хоче одружитися. Заспокоюю дурника, нагадую йому, де ми, що він зараз вже не з доцентом Ганною Володимирівною, а з повією Лотто. І одночасно пронизливо усвідомлюю себе саме цієї самої повією Лотто. Моє місце тут, в цьому німецькому публічному домі, з різними чоловіками, молодими і старими, які приходять лише для того, щоб потрахать мене. І мені це подобається. Щоб утішити Пашу, притягаю його до себе, гостинно розсовують ноги, злегка зігнувши їх в колінах, беру його член, цілком боєздатний вводжу його в себе і починаю підмахувати. Хлопчик теж починає рухатися, і ми тихо ебемся прямо на підлозі біля ліжка. А ліжко ходить ходором, хлопчики на всю мають Віку, і тепер уже вона мукає, хрипить і скавучав, коли з її рота на час виймають член. Едик і Саліх на весь голос розхвалюють нас.
- Які повії у нас на кафедрі Іняз! Які фігурки, які личка! А як дають! У всі дірки і відразу! Вікторія Юріївна, а ви вдома теж так трахкали?
- Дурний, та коли я вчилася, половину общаги перепробувала! - Це вже одкровення Віки. От не знала, ай да тихоня. А з подальшої розповіді моєї молодої колеги випливає, що вона вже з другого курсу підробляла ночами на тій самій вулиці, де височіє наш славний вуз. До кафедри долинали слухи про те, що деякі студентки з гуртожитку підробляють проституцією