дівиця вбираючи, як цибулина в різні напівпрозорі мереживні наряди, вона на подіумі в кутку зали повільно й художньо роздягається біля жердини. Бачу Віку-Гретхен. З одягу на ній - панчохи і мереживна подвязочка на правому стегні. На голові чорну перуку локонами. Він дуже йде до її смаглявою шкірі і яскравому личку, отака латіноамеріканочка. Внизу спини татуювання: якийсь складний трикутний рунічний вузол, а в центрі його - вагіна. Крім дівчаток у залі перші відвідувачі. В основному поважні дядечка в костюмах з червоними особами шанувальників пива. Коли я увійшла, один з них саме з цікавістю погладжував попку Віки. Деякі розмовляли з панянками, решта придивлялися і милувалися стриптизеркою.
- А ось і наша новенька, знайомтесь - це Лотта зі сходу, вона ще дуже скромна, а яке де - ще безневинна! - Рекомендує мене фрау Дорт. Очі відвідувачів спрямовуються на мене. Мимоволі червонію. Ну от, філолог, доцент, кандидат наук виставлена на продаж. У всій красі. У публічному домі. В якості повії. Моє збентеження явно імпонує сентиментальним арійцям, і поки одні розмірковують, відразу двоє спрямовуються до мене. Один встигає раніше, а другого перехоплює і починає втішати Ельза (Світла із Ставрополя).
- Фройлян Лотта, - мій перший в житті справжній клієнт церемонно бере мене за руку ... і тут же вельми безцеремонно обмацує грудей і лізе між ніг. Знову червонію, але намагаюся посміхатися йому якомога призовні.
- Вперед, голубки! - Напучує нас господиня - гер Карл, зробіть нашу малу як слід, у неї вже рік не було мужика! Тим більше, сьогодення. Як хочете, на годину, на два, на всю ніч?
Мій первісток щось бурмоче і тягне мене до сходів, що вели в нумер.
- Гер Карл, хоча б провина візьміть для нареченої, - воркоче фрау Дорт.
Це подіяло. Погладжуючи мене по спині і по заду, гер Карл веде мене до бару, де ми з ним випиваємо по келиху шампанського і беремо ще пляшечку з собою. Він такий пикатий, жирний, від нього тхне сумішшю поту, дешевого дезодоранту, пива, шампанського. Руки веснянкуваті, спітнілі, липкі. Класика! І мене вона все більше збуджує. Піднімаємося до мене. По сходах намагаюся йти попереду і нарочито виляв стегнами. Це оцінено, гер Карл практично не відпускає мою дупу.
У номері він відразу платить мені за годину, засовуючи гроші мені в панчоху. Так ось чому всі дівки в них! Пам'ятаючи побачене у фільмах, опускаюся перед своїм паном на коліна і починаю розстібати йому ширінку. Він піднімає мій підборіддя і дивиться мені в очі.
- Я справді твій перший клієнт, дівчинка?
- Так, мій пан.
- І скільки ж тобі років?
- Дев'ятнадцять, - сміливо брешу я. Саме стільки мені дають при першій зустрічі.
- А ... ким ти була до того, як стала ... м-м-м ... працювати тут?
- Вчилася
- А-а-а, так дівчинці потрібні гроші на навчання, - міркує Карл і заспокоюється. Проституція, як спосіб зібрати кошти на освіту, йому зрозуміла. Рятувати мене звідси він не збирається. Звільняю, нарешті, його член. Він досить великий, але ще м'який. Починаю подрачівать його, як мене вчили Готліб і Клара, а потім посмоктувати. Карл досить сопе, гладить мене по голові, щоках, тискають грудей, пестить плечі, а попутно смокче шампанське. Я намагаюся, свербіж і жар внизу живота, розбуджений Кларою, дедалі посилюється. Не втримавшись, лівою рукою починаю пестити свою промежину, смикати клітор. Я вже вся мокра там. Кінчаю. Член Карла все глибше і впевненіше входить мені у горло. Я пристосувалася, і блювотних посилів фактично вже немає. І ось його знаряддя цілком оговтався. Ось це так! Та йому в порнушке зніматися з цим треба!
- Ну, що, дитинко, пора пострибати, допоможи таткові роздягтися, - командує клієнт. Він падає на ліжко, і я знімаю з нього краватку, розстібають і знімаю сорочку, майку, брюки, шкарпетки, труси. При цьому бойовий про нього грудьми, стегнами, піхвою (нема моєї блядской мокрій пиздить!). Він окрилюється все більше. Готовий. Але, незважаючи на весь свій сексуальний поривання, пакує своє чоловіче надбання в презерватив, придбаний в барі. Презерватив хороший, тонкий, з гофре і пухирцями. Карл гладить мою пізді і здивовано дивиться на мокру долоню.
- Лоттхен, тобі це дійсно подобається?!
Я повільно з розстановкою сідаю на його кіл, щоб відчути його в собі, як слід, а потім спочатку повільно, а потім все швидше починаю підмахувати і попутно попивав шампанське. Карл мукає від щастя, тискають мої цицьки, теребить пальцем клітор, гладить спину і стегна, нахиляє мене і цілує в шию, щоки, віскі. Потім, подивившись на годинник, знімає мене з себе, ставить на коліна і входить до мене ззаду. Весь цей час я верещить і хриплю, а зойки мої непідроблений. Поки Карл ебет мене, я кілька разів кінчаю.
- Здається, ти в чомусь залишилася дівчинкою, моя Лотта? І, судячи з усього, тут? - Карл дзвінко ляскає мене по попі. Ну, ось, тепер вже не відмовиш, це не Готліб, це клієнт і за його гроші - будь-який каприз.
- Так, милий. Моя попка незайманою, і ти м