На шляху до нумер мене перехоплює Галя: пора тренуватися у жердини. І я знову на 2:00 потрапляю в кабалу до неї з Марго. Для тренувань використовується моя "казенна форма" - набір чорного білизни, отриманий в перший день. Для сміху доповнюю його кокошник з гарнитура "Снігуроньки", подарованого мені сімейством вельмишановного дідуся-радника, але дівчинки на повному серйозі запевняють, що він цілком до речі. Тільки краще його з білим білизною використовувати. Але і з чорним цілком нічого.
Нарешті, добираюся до ліжечка, але спати вже не хочеться. Просто валяюсь і байдикував. Давненько я собі такого не могла дозволити, як мінімум, рочок! А то й більше. Минулий відпустка була опошлювалися розлученням і його наслідками, а також висмикуванням в приймальну комісію. Господи, що я пригадую! Тепер такі проблеми переді мною встануть не скоро. Якщо взагалі коли-небудь стануть!
До мене заглядає Віка, їй теж нудно, і вона кличе до зали подивитися відики. Лінь. А Віка, зібравшись виходити заміж, так покращала ... Тягну її за руку на ліжко, і ми починаємо дуріти, ніжно один-одного дивлячись, цілуючи, покусуючи і полізивая. Кінчається тим, що ми вилизує друг-дружка дірочки. Я знизу, а Віка зверху. А потім розважаємося з фаллоімітаторм-двостволкою, який так зблизив нас з Сільвією ... Добре! І вже зовсім не нудно. Наша метушня залучила Інесс і Сільвію, і ми продовжили розвага вчотирьох. Перервав нас тільки обід. За обіднім столом якась напруженість. На Сільвії підсаджується Шамоні і щось шепоче на вухо. Що ще за таємниці? Виявляється, вранці після огляду наші польки і мадьярочкі посварилися і сварка триває. Ближче до нас прибиваються Калина та Галка - вони теж примудрилися щось не поділити з польською фракцією. М-да, а така була ідилія. Втім, дамський колектив завжди нагадує серпентарій. Хоч би самій не влипнути в історію. Поки заспокоюю Сільвію, як можу, а заодно і всіх угорок. Мені допомагає Віка. Втіхи доводиться поширити і на хохлушек, а то Галя вся опухла від сліз. Словесні втіхи непомітно перейшли за столом у більш відчутні. А потім ми всі продовжили вже у Сільвії. От і вечерю, і пора збиратися на трудову вахту.
Входить Отто. Він приносить на вішалці в чохлі вже знайомий мені костюм вчительки.
- У тебе сьогодні перший урок, лялечка! - Плескає мене по попці, лапа між ніг і велично видаляється. Схоже, Гер радник виконав свою обіцянку і пропіарив мої педагогічні таланти в колі колег. Дзвінок по телефону. Фрау Дорт повідомляє, що з восьми і до опівночі я знову працюю на замовлення. Чудово! Час іти, сіяти розумне, добре, вічне. Сьогодні під костюмом у нас буде червону білизну.
Ну, хто там сьогодні ебаться, а то я до гімназії спізнююся?
Спускаюся в залу і підходжу до фрау Дорт.
- Гер Папхен, це до Вас!
З найближчого дивана піднімаються поважний тато з юним нащадком. Нащадок пухкий, рудий, веснянкуватий. З під окулярів поблискують білястою-блакитні очі. На фізіономії маса прищиків і вугрів. Дозрів, значить. І вилитий тато, той теж рудий, веснянкуватий, пухкий, в таких самих окулярах.
- Знайомтесь, це фройлян Лотта!
Кніксен сьогодні робити не тягне. Скромно киваю головою.
- Добрий вечір, панове!
Папхени з явним інтересом буквально лапа мене поглядами. У молодшого мимоволі тече слина з куточка рота.
- Фройлян, добрий вечір, я дізнався, що ви можете дати юнакові хороший урок любові?
- У мене справді є деякий досвід, мій пан, - глазки скромно потуплени, головку схилила, щічки рожеві, ручки в замочки перед собою. Примірна юна вчителька початкових класів до послуг батьків!
- Що ж, гер радник був прав, я готовий передати нашого Ганса в руки такий вчительки, - повідомляє папаша. - Вчися добре, синку!
- Ходімо, Ганс!
Піднімаємося нагору. При цьому ученічок, як тільки ми втекли з очей татуся, тут же намагається досліджувати на пружність мою попку.
- О, та ми вже дещо вміємо?! - Спітніла веснянкувата лапка відсмикнути та Ганс починає поводитися досить скромно. Табу на алкоголь цього разу не позначено, тому замовляю з бару пляшку шампанського. Піднімаємо келих за знайомство, але Ганс все ще жахається, а поїти його до стану мого "нареченого" Паші совісно. Учень все-таки, батьки мені його довірили, щоб я його трахатись вчила, а не споював ... Доводиться повторити трюк з фотоальбомом.
Вивчивши мої фотки, Ганс знову намагається мене невміло лапати. Прошу його почекати і апробується на ньому свої знову набуті навички стрітізерші. При цьому Папхену-молодшому запропоновано допомагати, що він сприймає з належним ентузіазмом. Паралельно він разом зі мною досить хвацько добиває залишки шампанського. У підсумку я залишаюся перед ним тільки у поясочку з панчохами і туфельках. Побачивши перед собою "голенькі училка", мій учень знову забуває про пристойність, пускає слину і намагається однією рукою досліджувати, нарешті, мої інтимні містечка, а інший випустити на волю свій член. П