Член все більш набухає і лізе все глибше в горло, Готліб активніше насаджує на себе мій рот. Я задихаюся. Член лоскоче горло, і мене нудить, але партнер розійшовся і не відпускає. У якусь мить він проникає в мене особливо глибоко і розряджається океаном густий теплою солонуватою сперми. Відкашлюючись, ковтаю частина цього екзотичного для мене страви, решта стікає по щоках і підборіддя. Прямо в обличчя - спалах, Клара знімає.
- Ну от, чудово, фантастично! Іди, вмийся, підміна, і - за мною.
З моєї кімнатою спарена ванна кімната, я ділю її з кимось із сусіднього номера. Змивають з обличчя, грудей і живота сперму, підмивати. Клара швидко і вправно реставрує макіяж на моїй мордочці. У дзеркалі бачу, що вигляд у мене ще більш блядскій, ніж після першої Кларін розмальовки.
- Хорошеешь, дівчинка, - відзначає Клара. Я накидають халат і йду за нею. Автоматично відзначаю номер своєї кімнати - чотирнадцятий. Йти нелегко. Готліб мені міцно вставив, і підбори незвично високі. Але, може бути, саме завдяки цьому ходою у мене на рідкість викликає. Це легко оцінити - на стінах багато дзеркал. Вони дозволяють трохи освітлити темні коридор і сходи вниз в зал (або, як писав Купрін у "Ямі", в залу), затягнуті темно синім штофом і освітлювані нечисленними рожевими електросвечкамі.
У залі на диванах кілька дівчат у халатиках. Вони тихо розмовляють, одна шліфує нігті, ще одна гортає глянцевий журнал.
- Дівчата, знайомтесь, це Лотта, вона буде жити в чотирнадцятому. Кетрін, Ельза, Гретхен - вона ваша землячка! - Клара вводить мене в коло дівчат. Знайомлюся і, ледь не падаю, під псевдонімом Гретхен - Віка Семенова, наша випускниця минулого року, нині аспірантка. Вона півроку тому поїхала стажуватися у Франкфурт-на-Майні, і ось ми обидві в одному і тому ж борделі, але, схоже, не у Франкфурті. Віка явно теж впізнала мене, але не подала вигляду і зробила знак і мені.
Познайомившись, знову розсідаються на дивани, причому Клара - зі мною, полуобняв за плечі. Включається відики. На екрані - страждання якоїсь американки, якій набрид звичайний секс з чоловіком. На вечірці вона знайомиться з повією і починає мріяти про роботу в борделі. При цьому в мріях вона обслуговує там чоловікових друзів і співробітників. Далі вона, врешті-решт, влаштовується в заклад своєї мрії (правда, потай від чоловіка) і намагається зробити казку дійсністю. Дуже зворушливо. Крім того, я надивилася на те, чого добропорядні панове очікують від повії. Протягом сеансу Клара тихо погладжує мене по спині, по стегнах, по плічках, по лобку. Для закріплення уроку нам відразу продемонстрували ще один фільм вже про журналістку, яка хотіла написати серію репортажів про публічному будинку і, як дівчина старанна, знову ж таки туди впровадилася. Працювала справно, поки черговим клієнтом не став її чоловік. Фільм, тим не менше, завершився хепі-ендом. А я отримала ще кілька наочних уроків. Багата, однак, у моєї майбутньої клієнтури може бути фантазія. А судячи з зауважень дівчат під час показу, це далеко не межа.
Але ось і вечеря. Годують середненького, але ситно і досить багато вина. Клара, мабуть, сьогодні моя наставниця. Вона залишилася і усередині мені підливає. Повертаємося до кімнати начепуріться перед роботою. Клара торкає мене за плече.
- Дивись, подарунок від закладу на честь першої трудової ночі.
Вона вручає мені фотоальбом. Відкриваю. Ой, сором який. Це ж моя фотосесія. Ось я роздягаюся. От мене пестить Клара. І по моєму обличчю видно, що мені все більше подобається. А ось я пестять себе, і ззаду сідає Готліб. Ось я сиджу в Готліба на колінах, і він має мене. А ось я в ліжку на рачки, і він має мене у зад (і як Клара примудрилася це зобразити в кадрі?), Ось я смокчу Готлібові. Дальні плани, великі плани і, нарешті, моя очманіло-щаслива фізіономія, залита спермою, і вся я залита спермою від носа до пупка!
- Фантастика! - Коментує Клара. - Тепер тобі буде, що демонструвати клієнтам, поки тебе ще не фотографували з ними. У всіх дівчаток є такі альбомчик. Хороша штука ці цифрові апарати. Ти вже з альбомом, і в інтернеті на сайті нашої фірми твої знімки. Так що - чекай шанувальників!
Вона знову гримують мене, ще раз наливає вина з припасеної в барі пляшечки. Тому коли звучить дзвінок, що викликає панночок в залу, я перебуваю вже у піднесеному настрої і полуподвешенном стані. Вийти відразу не виходить. Моя опікунка знову починає пестити мене, цілуючи та гладячи самі інтимні місця, я все більше збуджуюся, майже теку, і тут все закінчується. Пора.
Клара проводжає мене в залу, де за подобою кафедри сидить фрау Дорт набіленими, нарум'яненими, намазана в якомусь неможливо платити з жовтої парчі. На диванчиках дівчини. Все в полунарядах, подібних моєму. Обов'язковою аксесуаром є тільки туфлі-танкетки на шпильках, панчохи і татуювання на шкірі. У мене такого клейма поки немає. Тільки про