Фрау Дорт і фрау Клара починають хихикати, тикаючи один в одного пальцями. Потім фрау Дорт повертає свою вежу до мене:
- Так у тебе давно не було мужика? Сьогодні ж виправимо. Як ти вмієш трахатись? Анал, кричав, класика, лесбі? Стриптиз танцювати вмієш?
Я червонію. З усього, що мені перераховано я практично знаю лише класику, і ту обмежено.
Клара сміється: - Це ж російська, та ще приїхала найматися в покоївки, а не професіоналка. Найкраще такі вміють зображувати невинність!
Це мою бордельмаман, схоже, поки влаштовує. Вона віддає останні розпорядження:
- Зараз підеш до себе в кімнату, Готліб покаже. У сім - вечеря. О восьмій - виходиш до клієнтів вниз. Вночі в барі обслуговування за рахунок закладу, але краще - крути клієнтів. І чим більше - тим краще. Всі гроші, отримані від клієнтів, віддаєш мені! Ти за них отримуєш жетони. Їх здаси мені в кінці тижня. За непослух, злодійство, вимагання у клієнтів, грубість, бійки, спроби пагонів і доносів - екзекуція. Зрозуміла? Так, намагайся користуватися презервативами. І при класиці, і при мінете, і при анал. По суботах вас оглядає лікар, але підчепити СНІД або трипер до цього дуже легко. І, як тебе звати?
- Ганна,
- Гарне німецьке ім'я. Але з твоїм ляльковим личком тобі більше підійде м-м-м ... Лоттхен! Так, будеш Лотто.
Іду в кімнату з Готлібом, тим самим негром-арійцем. Він не забув при цьому мене помацати. У кімнаті вішалка, велике ліжко з чорними шовковими простирадлами і наволочки, велике дзеркало, біде, шіфонерчік, стілець, туалетний столик. На столику телефон. Стеля дзеркальний. На стінах - великі постери з звабливо згинається оголеними дівчатами. Обличчя на одному з фото явно знайоме. Батюшки! Це ж фрау Клара!
- Телефон внутрішній, можеш не намагатися видзвонила тут російського консула або доброго ангела-рятівника, - повідомляє Клара, що з'явилися в дверях. - Ходімо, подивишся на колег, а заодно освоїш деякі нюанси роботи. Готліб, вистачить мацати її дупу, встигнеш ще напробоваться. Так, тобі не жарко у всьому цьому? Дивись, іншого одягу в тебе не буде, поки ти на неї не заробиш. Залишай що-небудь у резерві. Наприклад, сьогодні досить грації та пояска з панчохами.
-Зачекайте, фрау, вона ще не пройшла фотосесію, - перебиває її Готліб.
- Ну так поспішає!
За вказівками Готліба та Клари поєдную звільнення від зайвої одягу з фотографуванням. Знімає Готліб якоїсь великої навороченной камерою зі спалахом. Коли я залишаюся у тому, що на сьогодні рекомендувала Клара, вона підходить до мене і, дивлячись мені в очі, починає пестити мої груди, потім стегна, низ живота, в мене по-зрадницьки щемить між ногами, а Готліб продовжує клацати. Потім Клара відбирає у нього фотоапарат, а я під впливом звалилася на мене шоку, пива, вина, дотиків Клари забувши про все, починаю пестити себе сама.
- Добре, дівчинка добре, тепер крок назад, ще, ширше ніжки, сідай!
Міцні чоловічі руки хапають мене за стегна, і я з розмаху сідаю на член Готліба, який недвозначно ставить мені темп. Ну, ось, почалася моя робота повією. Починаю старанно підмахувати своєму партнерові. Той розмірено має мене, погладжуючи стегна, груди, обидві дірочки. Як мені цього не вистачало весь рік! Я рухаюся все енергійніше і, нарешті, зі стогоном кінчаю. А Готліб продовжує наярювати мене перед камерою. Потім пересаджує обличчям до себе, тепер я стою на колінах, зображуючи вершницю на його поршні. Клара знімає. Знову кінчаю. Готліб ставить мене на четвереньках на ліжко і гладить мені зад. Потім починає тикатися туди членом.
- Ні, я раніше цього не робила ніколи!
- Готліб, у неї сьогодні ще "перша шлюбна ніч", пожалій теличку. Тільки зобразив, - кінчик Готлібова члена втикається мені в зад, а Клара фотографує.
- А ось це, фройлян, ви зробите, навіть якщо не робили раніше! - Повідомляє мені Клара
Готліб знов сідає і рукою масажує великий набряклий член, який вже нагородив мене двома оргазму. Першими за рік! Він тягне мене з ліжка і змушує стати на коліна між його широко розставленими ногами. Перед моїми очима член.
- Смокчи!
- Як?
- Акуратно!
Згадую те, що я бачила на екрані, в сцені катування Готлібом і Отто дівчата з Одеси.
Розумію, що страждати зайвої гидливістю краще не варто. Кінчиком язичка проходжу від калитки до вуздечки. Нічого, не страшно! Цілу головку в саму дірочку і починаю потихеньку губками водити по стовбуру збоку знизу вгору, згори вниз, знизу вгору, ритм заворожує.
Готліб притримує мій потилицю і водить моєю головою