на мене дивиться інша жінка, не я. Ця молодше, свіже, гарніше і ... хибним. Не збагну як, фрау Клара перетворила мене в доглянуту, зі смаком причесаний, намазаний і одягнену ... повію.
- Ось так, готова дівчинка. А тепер знімемо халатик, швидше, ось так, повернемося, хлопчики, подивіться.
Німа сцена. Я, намазана, в нижній білизні, у вельми сексуальному повороті, а в кімнату увалюються пара міцних бюргерів. І дивляться на мене вельми недвозначно. При цьому один з них чорношкірий.
А щоб я зовсім все зрозуміла, фрау Клара додає необхідну коментар.
- Отже, дитинко, щоб уникнути зайвих нервів, сліз, погроз здоров'ю і так далі, слухай, і запам'ятовуй. І краще одразу, тобі, все-таки, не вісімнадцять. Ти будеш працювати повією. Поки що - в борделі, потім - може і в готелі, як ти і хотіла. Але спочатку тобі треба освоїтися, підучитися і, головне, зрозуміти, що діватися тобі нікуди. Твої документи у нас. За їх оформлення і доставку тебе сюди заплачені хороші гроші. І ти їх відпрацювати. Тікати марно, скаржитися в поліцію марно, просити нас відпустити тебе додому до матінки марно, просити про допомогу клієнтів - теж марно. Май на увазі, будь-який з них може виявитися нашою людиною. За непослух будемо карати сильно і боляче. Будеш буйствували - доки тобі такого заспокійливого, що ти з людини станеш рослиною. І будеш тільки виконувати накази. А накази будуть одні і ті ж - трахатись і смоктати. Зрозуміла? Є й інший засіб для занадто розумних. Щоб не втрачати грошей тебе продадуть у бордель до арабів в Емірати або до вузькоокі на Філіппіни. А це кінець. Ну і ... дівчинка ти здорова, твої органи можуть допомогти врятувати чиїсь життя. Ну, що, фройлян буде розумної і тихо поїде в публічний будинок обслуговувати клієнтів?
Цей меморандум кинув мене в шок. Ось так, відразу. Я похитнулася і села. Чорношкірий підійшов і взяв мене за передпліччя
- Ходімо! - Підняв мене, іншою рукою ляснув по заду, надаючи прискорення.
- Почекайте, так само не можна, я не хочу, не можу, пустіть!
Жорстка ляпас, від якої я знову валюсь в крісло. Друга ляпас.
- Дивись, дура! - В руці Клари пульт. У кутку - відеодвійка, і на екрані я бачу тих самих чоловіків з дуже красивою дівчиною темноволосий, на якій тільки панчохи і туфлі. Чоловіки хапають її, вона виривається, але її тягнуть до важкого крісла і прив'язують обличчям вниз за руки і за ноги до його ніжок. Чоловіки беруть якісь дивні довгі вузькі мішки і починають бити дівчину, видно, як вона звивається, відкриває в крику рот. Раптово видовищу до додається звук, включений Кларою. Дівчина вже майже хрипить, благав не бити її і обіцяючи бути слухняною. Один з чоловіків підходить до її обличчя, хапає за волосся, піднімає їй голову, а іншою рукою розстібає штани і дістає член, направляючи його в рот дівчині.
- Смокчи, і тільки спробуй прикусити!
Бачу, як дівчина облизує член і мошонку громили, в той час як другий продовжує її бити, дійство тягнеться нестерпно довго для мене. Ось чоловіки помінялися місцями, і той, якого дівчина тільки що з таким ретельністю догоджати, тепер продовжує побої.
Дивлюся на оригінали, вони стоять по обидві сторони від мене і милуються собою. Їх руки в мене на плечах. Погляди жорсткі, хоча один мимоволі і мрійно облизувався, коли показували його член в дівочому рот.
А на екрані дівчина вже обсмоктують члени обом чоловікам. Позаду неї стоїть величезний слинявий дог і ... має її. А вона посміхається, підмахували йому, хоча по щоці повзе сльоза.
Розумію, той же, а то і найгірше чекає мене. І подумки здаюся. В кінці кінців, одягнули мене непогано, годувати повинні, якщо вже я їм так дорого обійшлася. Ну і ... мужика в мене вже рік, як не було ...
Проклята Клара, мабуть, не тільки гінеколог, венеролог і візажист, але психолог, і сам диявол.
- Ну, що, фройлян дозріла? Ми не хочемо, щоб нас побили мішками з піском, одідрали в рот і віддали нашого чудового песику? Ми готові на роботу в бордель?
- Я ж навіть не поїла ...
- А, так вся справа в тарілці супу? Айн момент!
Мене нагодували, напоїли пивом, а під кінець Клара налила мені й собі по чарці вина за мою майбутню кар'єру повії. Потім на мене накидають халат і зав'язують очі.
- Для твоєї ж користі, дівчинка, а то на вулиці сонце, ослепнешь ще після наших сутінків, - воркоче Клара. Мене беруть під руки і кудись ведуть. Потім садять у машину і везуть. Довго. Приїхали. Входимо в якийсь будинок, піднімаємося по сходах. Стук. Скрип відчиняємо двері.
- Фрау Дорт, от і новенька!
З мене знімають пов'язку. Переді мною немолода пані, пишна, але не позбавлена фігури і шарму у літньому брючному костюмі з високою важкої башнеобразной зачіскою хімічно-бронзового кольору. Вона бере мене за підборіддя однією рукою, а інший розв'язує пояс халатика. Розуміючи, чого вона хоче, знімаю його.
- Хороша дівчинка, слухняна, ну-ка, повернись, о-о-о, шкурка ціла! Клара, вона настільки розумна?
- Так фрау Дорт, вона дуже тямущий. Послухала лекцію, стать