розстібають йому ширінку і починаю ссати. Він це сприймає цілком відповідно. Лапа мої сиськи і всіляко намагається глибше насадити мою голову на свій член. А я у всю пестять свою шпаринку. Вона сьогодні налопався досить! Наречений майже дозрів для першої шлюбної ночі, роздягає його, кладу на подушки, вкотре за цю ніч пристроювати зверху і починаю працювати. Паша все ще в стані мене цілком пристойно поебивать, одночасно із задоволенням обмацуючи всі мої округлості. І промовляв все більш цікаві речі.
- Ганна Володимирівна, ви так здорово берете в рот, так класно підмахувати! Я люблю вас! Аня, тобто Ганна Володимирівна, ти така класна тьолка! Ця блядь! І з цього ви просто зобов'язані вийти за мене заміж! Ви будете приголомшливо красиві на весіллі в цих панчішках з пояском, фаті, з голою пиздить і сиськами! Ой, Ань, а давай тепер я зверху?
Остання пропозиція приймається відразу і беззастережно. Слухняно злізаю, лягаю і розсовує ніжки. Заходь дорогою, гостем будеш! Паша продовжує мене ебать, я з задоволенням йому підмахували, а заодно уявляю описаний ним весільний наряд і весілля за такої нареченій. Урюпінськ прогримить у віках!
Кінчаємо, Паша продовжує лежати на мені, тискати, лапати, цілувати заслинені ротом, з якого тхне перегаром. Батьківщиною повіяло. Але замість того, щоб як на батьківщині чесно заснути жопою до коханої з пляшкою в обнімку, мій поклонника, здається, почав очухіваться. Ось чудеса сексу! Терміново вливаю йому залишилася горілку, а то піде громити бордель і звільняти полонених в ньому принцес і Василіс Прекрасних. Муділа. Увага перемкнулася, але активності не поменшало. Потрібно гасити. Падаю ниць перед своїм рятівником і знову смокчу. Це його заспокоює. Воно то добре, але мені що, залишок днів провести виключно з його членом у роті? Подрачівая йому, потихеньку вселяють, що не його царська справа на такий повія як я одружуватися. Він же мене у справі бачив, як я давала його дружкам разом і по черзі самим різним чином і з задоволенням.
- Я ж лише повія по натурі, Пашенько, мене ж будь-який свисне, а я й ніжки нарізно, навіщо тобі така? Ти собі молоду знайдеш, красиву, чесну. А навіщо тобі повія, яка на десять років тебе старше і яка дає, кому не попадя?
Паша, дивлячись на мене, а вигляд у мене цілком відповідає всім моїм же характеристикам: майже гола, на мені тільки панчохи і туфлі, пірси блищать, татуювання навіть він здатний прочитати і перевести, макіяж змазаним, стегна в спермі (млинець, він таки мене без гумки трахнув, гадениш), поступово приходить до цілком логічного висновку
- Так ти - блядь! А ну, раком!
Та з нашим задоволенням. Займаю потрібну позицію. Він засаджують своє знаряддя мені в зад по самі не хочу
- Блідий тільки в жопу!
- Правильно, милий, правильно, саме в жопу, а не в загс!
Із задоволенням даю йому в попку, а він, схоже, з таким же задоволенням її має. Одночасно за нею ж дзвінко шльопаючи. Я радісно і голосно скавучав. Ідилія. Кінчаємо, він з гарчанням, я з легким стогоном. Він суне мені член в рот
- Злизував своє лайно, повія!
Та будь ласка. Тим більше що там все стерільненько. Мене сьогодні там вже троє прочистили. Смокчу йому від усієї душі. Паша ллє злий п'яну сльозу
- Я до неї з усією душею, женитись хотів, до мами привезти, а вона - блядь. Дає всім і в рот, і в пізді, і в жопу, і по одному, і всім відразу! Не хоче, бач ти, за мене! Пиздить тут торгує, вдома їй не сподобалося, а в мене тато директор м'ясокомбінату. Жила б, королева як! Ні, треба в Німеччині в борделі за гроші хуй смоктати у п'яній мавпи.
Остання сентенція ідеально підходить до ситуації, я пирхають, і в цей момент Паша кінчає. Я ледве не захлинаюся і залишаюся на підлозі вся в його спермі, а він, кинувши гроші на ліжко, велично і сумно видаляється. Завіса.
Збираюся помитися, але дзвонить мадам.
- Лотта, поквапся здати виручку, пора закриватися. Не будеш нищити хорошого ставлення до себе!
- Біжу, мамочко!
І бігу у всій красі, гола, сперма на обличчі, грудях, животі, стегнах, панчохах і туфлях, макіяж змазаним, волосся збилися, тільки пірси блищать! Фрау Дорт і дівчатка, теж здають касу, при вигляді мене розуміюче кивають. Здаю Пашина євро, отримую жетон. Хтось пошлепивает мене по попі, хто-то по спині. Сільвія цілує за вушком. Віка шипить
- Дайте дівчині відпочити, бачите, в кінець затрахалі!
Ноги підкошуються. Мене підхоплюють під лікті і ведуть до кімнати. І я з усією виразністю розумію. Я - вдома.