Наші тіла зливаються в немислимих позах, ми покриваємо один одного поцілунками, нарешті, мовами та руками починаємо задовольняти наші гарячі щілинки. Скінчивши і прийшовши в себе, бачимо, що наше шоу залучило нових глядачів, у закладі свіжі мужчінкі. І двоє з них відразу беруть нас. Випиваємо в барі пару пляшок шампанського. Йдемо в зелений зал.
Хлопчики винахідливі. Після першого, так би мовити, вступного мінета і перших трахеї, в ході яких ми змінювалися партнерами, хлопчики спочатку побажали, щоб їх прикували, зав'язали їм очі і пограти з ними подібно до того, як зі мною грав гер Шульце. Ми з захопленням дражнили їх павиними пір'їнками, по черзі сідали на їх члени і підмахували, а вони намагалися визначити, кого мають. Потім вони побажали, щоб поимела їх. Перевертаємо наших кавалерів, знову приковує, ставимо на рак і начіпляв з Сільвією ці смішні члени на ремінцях кшталт кінської упряжі. Здається, це називається страпон. Змащуємо їх анальної мастилом, то ж робимо з їх дірочками (до речі, неабияк роздовбаний) і ... трахкати. Останні дві доби мали в основному мене, а тут я вперше в житті маю мужика! А тепер другого! Вау! Добре бути повією!
А тепер приковують нас. Ну, хот очі не зав'язують. Я вже відчувала сьогодні себе повністю безпорадною. З Шульце. І от знову теж відчуття. І збудження. Нас пестять, лоскочуть, а ми звивається, трьома один об одного, що додає відчуттів. І все більше хочемо, щоб нас знову поимела. Я буквально фізично відчуваю бажання Сільвії, хоча вона нічого не говорить, тільки постогнує. А їй явно передаються мої томління. А наші мучителі вже труться своїми ковбасками про наші кицьки. Ну, давайте будь ласка! Ні, спочатку в рот. Добре, будь ласка, з усім нашим старанням і старанністю. Для себе ж працюємо. Ну от, вони готові. Але ці падлюки ... кінчають нам у ротики. Ні, я вже не маю нічого проти того, щоб сьорбнути сперми. Та й Сільвія, як я розумію теж. Ну а поебаться?
Паразити, вони прив'язують собі наші Страпони і ебут нас ними. Ну і, будь ласка. Ми і так кінчимо. А ви як хочете! Тільки енергійніше, хлопчики, енергійніше, глибше, сильніше, глибше, швидше, ну! Відлітаю. Поруч відлітає Сільвія.
Приземляємося. Нас ставлять раком, знову приковують і тими ж страпон мають у попи. Засранці! Але все одно, добре!
Але всі страждання йдуть геть. Спочатку мою милу мадьярочку, а потім мене хлопці ебут відразу у два хуя. Один у пісю, другий в попові. Так цікаво відчувати в собі рух відразу двох членів! Мені це ще вчора сподобалося. Ну от, кінчаємо. Хлопчики чесно платять нам за подвійним тарифом і віддаляємося. Миємося в душі разом і знову пестить один одного. Так би й залишилося з язичком в киска Сільвії! Але, труба кличе. Начіпляв панчішки, паски, туфлі, повземо в залу. Фрау Дорт злегка бурчить, але в цілому благодушно. До кінця роботи ще години дві.
Сидимо в залі, потягається колу, шліфуємо нігті, тріпаю. У жердини Калина-Клара і Люська-Кетрін сплелися, як до цього ми з Сільвією. Спускається Віка, присідає до нас з Сільвією. Випиває келих мартіні.
- Ох, заебалі ці бюргери! - Специфіку цього виразу в устах повії здатні тільки російськомовні. Які почули, оцінили і дружно пирснули.
- А ти, Ганнуся, сьогодні, кажуть, Шульце обслуговувала? Ось потвора. Я півроку тому на конференції його доповідь обробили під горіх. Ахінею ніс про звукову інтерференції.
- А, так це він із-за тебе, дорогенька, вважає, що всім жінкам місце не в науці, а в борделях! Він цим мені всі мізки продовбав. Особливо коли дізнався, що я філологіня!
- Матусі! А якщо він ще прийде і мене впізнає? - Віка хвилюється і зрозуміти його можна. Якщо він зі мною чудеса творив, тільки за те, що я була філологом, то що її чекає? Весело буде, як вчора з двієчниками!
До речі, про них! У дверях Паша. З букетом. Напевно, фрау Дорт прийшов привітати з восьмим березня. У липні. Ні, до мене. Вручає букет і стосується плеча,
-Ходімо, Ганна Володимирівна, - ось нав'язався на мою голову.
Піднімаємося в номер. Паша починає ретранслювати вчорашній дурниця щодо безмірної любові до мене, бажання одружитися і привезти мене з баварського борделя додому до мами в Урюпинськ. Гарний подаруночок. Здрастуй мамо, це моя колишня викладачка Ганна Володимирівна, в яку я закохався, коли вона працювала повією в публічному домі! При цьому він, здається, жадає рознести наш затишний заклад, побити господиню і битися з усіма вишибалам. Ось тільки героя мені ще тут не вистачало. Залетить ж, дурень, в поліцію, а потім зі штрафами не розв'яжеться. Перш за все, приходжу з ним до консенсусу з питання про те, що без півлітри такі справи не вирішуються. Мій наречений замовляє в номер пляшку горілки. Все по-нашому, по-бразильськи! Випиває склянку і вже майже готовий вислухати мої контраргументи. Благо, я зі свого склянки тільки пригубила. Наливаю йому другий