Гнана шустрим гером радником дотримуюся до себе. По дорозі дідусь в кращих традиціях старопрусского дворянства всіляко мене Лапа. Продовжує це він ще і хвилин п'ять вже у мене в нумері. Далі слід сакраментальне
- Ах, дівчинка, перевір, по-моєму, у мене в ширінку впала запонка ...
Стаю на коліна перед старим, запонки починаю шукати і знаходжу, що цілком природно, його пеніс. І він виглядає цілком нічого. Під схвальне бурчання старого вилучають його на волю, стискаю в кулачку, оголюють голівку, цілу в вуздечку, і починаю, подрачівая, обробляти його спочатку тільки кінчиком язичка. Гер радник захоплено пестить мої сиськи, гладить спинку, цілує вершечок. Ах ... обхоплюють його член губками і продовжую ласки. З прусського вуса мені на груди смачно крапає слина. Добрий дідусь, мабуть згадавши підглянутий урок внучіка, нахиляється і починає гладити мою промежину. Так як уміло! Він же по дівкам починав, напевно, ще при кайзері ходити! Або хоча б при Гітлері. Я починаю його хотіти. І все сильніше. А його "Товста Берта" цілком виразно оживає. А ще кажуть, що старий кінь глибоко не зоре. Цілком пристойний плуг. Хоча у внука, звичайно, більше.
- Фройлян може також чудово пострибати на мені, як на Хорст?
Пропозиція приймається. Гер радник з моєю допомогою оголюється, лягає з переможно стирчав членом, я акуратненько впускають його в себе. Це легко. Я знову потекла. Чорт, він без кондома.
- Не бійся, дитино, я вже безпечний. До речі, спасибі за те, що привчала Хорста до гумка. А тепер, вперед моя наїзниця!
І я починаю. Він тримає мене за стегна та задає темп. Вельми високий для його кондиції. Старий ще і допомагає, чим може, "шавелітся", пестить мене. От молодець. Я вдячно цілу його в щічку, що викликає прямо-таки вибух енергії. Ми змінюємося, тепер внизу я, і старий кінь явно не псує борозни. Навіть навпаки. Нарешті кінчаємо. Оба. Везе мені, другу ніч примудряються кінчати разом з клієнтом. Навіть з таким. Дід важко дихає. Даю йому склянку водички, він риється в своїх речах і з'їдає якусь пігулку. Потім ще одну. Якийсь час лежить, тихо погладжуючи мене. Його подих заспокоюється.
- Може бути, юна фройлян ще раз посмокче дідуся? А дідусь спробує на щілинку смак юної фройлян! - Так, є ще порох у порохівницях. Надивився дід. Влаштовую його зручніше на подушках, стаю над ним рачки і починаю мінетік. А дідусів мова освоює мою дірочку. Зовсім непогано, тільки от щетина у гера радника міцна і вуса потужні, колються. Але все одно, добре. Поки орган мого візаві повільно, але невідворотно приходить в норму, він примудряється привести у форму мене. І ось ми обоє готові! На цей раз старий оригінальничати. Він вирішує труснути старовиною, ставить мене раком і входить ззаду, одночасно пестячи мені сиськи. Він розмірено шурує у мене в піхву, періодично різко подаючись вперед і завмираючи, як при оргазмі, що змушує мене завмирати і збільшує кайф, то він починає обертати своїм знаряддям, знову ж таки збільшуючи солодку знемогу. Я кінчаю зі стогоном, а гер радник продовжує. І продовжує. І мені вже знову добре. Ось ще, ще, ще! Старий різко і дзвінко ляскає мене по попі, я з вереском смикати, і тут він, та й всадили, як міг глибоко, бурхливо кінчає. І я з ним.
Валялася поруч. Він продовжує рефлекторно, мабуть, погладжувати мою пізді. Потім сиськи. Знову пізді. Знову сиськи. Він що, ще хоче? З подивом дивлюся на нього, в нього знову встав! Так! Шкодуючи його здоров'я, знову вскарабківаюсь зверху і насаджувати на нього. Обережно не поспішаючи, не форсуючи, підмахували. Герра радника, схоже, цей темп цілком влаштовує. Він нікуди не поспішає. Спокійно мене погладжує, полапивает, цілує в сосочки, шийку, щічки, вушка. Добре то як! Ось що значить ебарь старої школи! Не рівня нинішнім. Тихо і щасливо кінчаємо.
Гер радник відлежується, крекчучи, встає. Я допомагаю йому одягтися. На його прохання підмивати у нього на очах. Він вручає мені гроші.
- Спасибі, мила фройлян. Я давно такого не відчував. Ви ж не німкеня?
- Я російська
- Так і знав, наші дівки в борделях працюють, автомати як, тільки російські повії віддаються з душею.
Де-то він мав російських повій?
Радник віддаляється, і я не можу не проводити його. Шкода діда. На прощання він ще раз цілує мені ручку, а я йому роблю кніксен. Фрау Дорт вислуховує ще серію компліментів на мою адресу і, отримавши виручку, видає мені ще два жетони. За її вказівкою мені видають один за іншим два келихи холодного шампанського.
Плюхалися на диван у залі. Останні два вільних клієнта як раз йдуть з Марго й Гердою. До мене підсаджується Сільвія, і ми спочатку випиваємо по келишок, а потім потихеньку починаємо пестити один одного. Заняття нас захоплює, і під схвальні кліки дівчаток і фрау Дорт ми переміщаємося з нашими ласками на подіум. Ах, яка коханка Сільвія!