А не хочеш подивитися живцем? - Хлопчик явно дозрів для більш тісного спілкування. Він звик бачити повій на екрані, подумки володіти ними і тут його казка матеріалізується. Він нічого не відповідає, навіть не киває, але його погляд буквально кричить. І я цей крик розумію.
Повільно виймаю заколку з зачіски, струшують головою, і мої волосся опадають розкішної хвилею. Так само не поспішаючи, починаю розстібати гудзики на жакеті. Хорст напружено дивиться на мене, періодично, втім, кидаючи погляд до себе на коліна, де все ще лежить розкритий фотоальбом, а в ньому я - у всіх видах. Встаю, танцюючою ходою йду від хлопчика до дверей і на ходу знімаю жакет і, кинувши його на стілець, даю зісковзнути спідниці. Повертаюся, переступають спідницю і носком правої ноги відправляю її до жакети. У хлопчика течуть слинки. Він бачить мене у тоненькій блузі, чорних стрінгах, панчохах і туфлях на шпильках. У дзеркалі краєм погляду бачу, як я хороша. Валькірія!
Очі Хорста мало не зі скрипом йдуть за мною. Підходжу до нього.
- Хорст, мені важко, розстебни, будь ласка, ці гудзики, - він починає розстібати мою блузку, а я, зсунувши вже непотрібний фотоальбом низько нахиляюся до нього, злегка торкаючись грудьми, - хлопець червоніє і відчутно теплішає. А мене це починає заводити. Блузка розстебнута, і він без дозволу різко спускає її з моїх плечей. Ай да малюк! Знімаю її остаточно і тепер височіють перед ним уже в моєму блядском прикиді. Замість суворої вчительки Лотто перед іменинником розкішна повія в чорній білизні.
- Хочеш доторкнутися? - Сторопілі хлопець знову в ступорі.
- Потягну, будь ласка, ці мотузочки, - проникливо прошу його. Він тягне зазначені мотузочки, нічого не тямлячи, і мої трусики падають, а хлопчик має можливість у всій красі розглянути мою дірочку. І попочку. Щоб він зміг оцінити своє, і своє надбання роблю пірует. При цьому розстібають грацію, і коли ми опиняємося знову обличчям до обличчя, він ощасливлений і явищем моїх розкішних цицьок.
Хлопчик важко дихає. Він тільки що дивився голих тіток на картинках, і ось одна з них. В одному поясочку з панчохами, пірсинг і татушки. Швидко підходжу до нього, бойовий грудьми, стегнами, пиздить. Остання мені просто необхідно. Я ось-ось патьоки.
Хлопчик під цим натиском швидко наливає і хвацько, прямо по-русски, хряпает другу чарку коньяку і тягнеться до мене.
- Рушай мене, Хорст, милий, будь ласка! Це все твоє! - Хлопчик невміло, але вельми напористо починає мене досліджувати пальчиками. Тобто лапати. Треба його повчити.
- Спасибі, любий, саме тут, тільки потихеньку, погладь мене! А тепер тут! Ой, погладь мені спинку, ти знаєш, у багатьох жінок це одна з самих ерогенних зон! А тепер тут, так, так можна, не бійся, це все твоє, - хлопчик все більш уміло пестить мої самі інтимні місця. А я починаю займатися його обробкою. Потихеньку пестячи, цілуючи, набираю його маленькому, м'якому і весь час гнуться. Ось і він. Хлопчик суміщення смикається.
- Ой, навіщо ти ховаєш його? Він у тебе такий великий! Міцний! - Для початківця головне - впевненість в собі. І поки Хорст намагається збагнути, брешу я чи дійсно вражена його чоловічим достоїнством, я вже звільняю.
- Ну, що ж ти? Адже ти ж завжди хотів сам поиметь цих розкішних повій з Інтернету! Ти ж знаєш, що можеш все не гірше мужиків, з якими вони знімалися. Дивись, з тобою справжня гола повія, ти можеш її чіпати, де хочеться і робити те, що ти бачив.
Починаю подрачівать, а потім і посмоктувати його член. Хорст Дивиться на мене з німим захватом і торжеством. Він явно відчуває не тільки чисто фізіологічне, а й величезне психологічне задоволення. А я між відсмоктувачами продовжую рекламувати йому його ж член і загальні чоловічі якості. Попутно Разуваєв, знімаю з нього штани й труси. Готово. І він явно готовий, он який агрегат. Зовсім не дитячий. І я, до речі, готова. Бордельная педагогіка досить специфічно мене порушила.
- Ну що, мій Зігфрід, ти готовий вразити свого дракона? - Знімаю з нього сорочку, майку просто закатую наверх, потім знімемо і м'яко, але непохитно, як сьогодні це зробила зі мною Сільвія, укладають його в ліжко. Одягаю на нього презіка. Малюк зобов'язаний пам'ятати про те, що секс повинен бути захищеним. Тим більше з публічною дівкою. Сама сідаю зверху в позі наїзниці і починаю підмахувати. Хлопчику подобається, і він теж намагається діяти. Паралельно я беру його руки в свої і змушую пестити мені грудей, стегна, черево, а потім і клітор. Хлопчик повинен вміти задовольнити жінку. Одночасно цілу і пестять його. Тільки не в губи. Хлопчик вже пристосував