У стійки дивна пара. Сухорлявий, прямий, як жердина пан явно старше середнього віку з прилизаним проділом, з вусами шильцем, в строгому костюмі і явно з військовою виправкою. Йому б монокль в око і буде типовий пруссак-генерал з дитячих фільмів про війну. Поруч з ним хлопчина років сімнадцяти рожевий, рум'яний, рихленькій, теж в костюмі. Якщо старший на всіх дивиться, як солдат на вошу, то у хлопчини запобігали погляд дворняги, випадково забігли взимку в тепле парадне, хто надіється, що її звідти відразу не виженуть.
Не знаю, що на мене найшло, але я автоматично роблю кніксен геру раднику. І він це сприймає як належне.
- Лотта, дитинко, в сім'ї гера радника велика подія: його онукові виповнилося сімнадцять. За старою доброю німецькій традиції гер радник хоче, щоб юний Хорст в цей день став чоловіком. І ми повинні йому в цьому допомогти!
Ще мадам говорить, гер радник свердлить мене поглядом контррозвідника. Мабуть думає про те, чи зможу я впоратися з цією високою місією? І правда, чи зможу? Вчити дурнів мові я вмію, а ось вчити хлопчика ебаться ... Я ж не курвіща якась, а тільки починає повія. Втім, начальству видніше. Герру раднику теж, а він, оглянувши мене, злегка ствердно киває головою.
- Гут! І ви говорите, фрау, що у цієї фройлян є педагогічний досвід! Гут! Повчити його, Лоттхен. У мене одна умова - він не повинен багато пити! Не більше двох чарок коньяку!
Ого, у них традиції! Хлопця в день народження тягнуть у бордель вчитися сімейно-шлюбним відносинам, та ще й обумовлюють, наскільки він може напитися. У загальному, Єбіться дітки, лише не паліть!
Ну що, пора!
- Ходімо, Хорст, - кажу хлопчику професійно поставленим педагогічним тембром, киваю головою в потрібну сторону і йду. Він за мною. Так само зі мною ходили в аудиторію хлопці, яких я репетирувала до вступу з англійської та німецької. Знали б вони, які тепер репетиції у Ганни Володимирівни. Заходимо до мене. На столі вже дбайливо стоять дві чарочки і невелика пляшка коньяку. Хорст потіє і метушливо озирається. Так, в нумер будинку розпусти він явно ніколи не був, та й справжню живу повію, то є мене, він явно побоюється. А чого нас боятися?
- Сідай, Хорст, не соромся. І якщо тобі жарко, можеш зняти піджак і злегка послабити краватку. Не хвилюйся, давай трохи поговоримо.
Хорст німо киває, слухняно знімає піджак, послаблює краватку, сідає. Погляд його продовжує нишпорити по хаті. Ось він натикається на постери і ледь помітно нахабнуватого посміхається, але тут же метушливо відводить погляд. Так само завзято він намагається не дивитися на мене. Особливо в очі і на ноги. Зрозуміло, хлопчику довго нічого не дозволяли, але щось він дізнався самостійно. Що для його віку і природно.
- Тобі подобаються ці фотографії - дивись не соромся. Якби цього було не можна, я б їх сховала. Не хвилюйся. Тобі, напевно, не дозволяли дивитися такі знімки, журнали і фільми для дорослих?
Він червоніє і киває.
- Але послухай, тобі сьогодні вже сімнадцять і вже можна. Твій же дідусь сказав, - Логіка завжди безвідмовно діяла на німців. Хлопчик явно пріободряется. Змовницьки шепочу:
- Але невже ти ніколи не дивився потай такого в журналах або в інтернеті?
При згадці про інтернеті він вперше світлішає особою і мрійливо мружиться. Все зрозуміло, дідусь не передбачив можливостей сучасної техніки, і внучок кой чого набрався.
- Значить, ти бачив і красивих роздягнених жінок, і те, що вони роблять з чоловіками?
- Так!
Ну ось, крига скресла.
- А ти бачив тільки картинки?
- Ні, ще відеоролики, і ще читав оповідання, а ще ...
Тут він замовкає і червоніє.
- Хорст, але ти вже великий і можеш мені розповісти про це. Я ж не зобов'язана передавати нашу розмову дідуся. І взагалі, краще нехай він не знає, як у нас все відбувається, - з цими словами закриваю на клямку двері.
- У коледжі ... півроку назад ... ми пробували ... з моєю подружкою. Тільки нічого не вийшло. У мене мій, він був якийсь маленький і м'який, і весь час гнувся. А у Берти там все було так туго. Ми нічого не змогли ...
Господи, та тут не лінгвіст, тут психотерапевт потрібен чи сексопатолог. А може повія?
- Хорст, те, що у тебе не вийшло в перший раз, нічого не значить. Таке буває у багатьох хлопців, від яких потім дівчатам проходу немає! І потім, ви де експериментували?
- У коледжі на горищі ...
- І звичайно всі час чекали, що прийдуть директор, завуч, вчитель і всі однокласники. Так?
- Так.
- Дурний, а тут-то ніхто не прийде і не завадить. Цей дім спеціально для таких випадків. Тобі сподобалися постери?
- Так, про так.
- А ось, подивися мої фотографії, - даю йому дарувань альбомчик, а сама наливаю чарку коньяку і, намагаючись не поспішати, випиваю. Щоб не сти