повія велено мовчати, поки говорить пан. Зате його промови та дії вельми мене збуджують. А тут ще пан чимось дуже ніжним, мабуть пір'їнкою починає повільно водити по моєму тілу, поступово знижуючись все ближче до промежини. А я потекла, коли він ще тільки обробляв мені соски.
- Течії, дівка! Ти хочеш, щоб твій пан тебе поимел? Ти розумієш, що такий дівці як ти місце не в науці, а в публічному домі? Говори!
- Так, так, так! Звичайно! Милий пан, такий дівці як я місце тільки в борделі і я зараз дуже хочу, щоб ви мене поимела!
Але він не поспішає. Тортури пір'їнкою триває, а потім він раптом різко шльопає мене нагайкою по заду. Несподівано, боляче, але ... я чомусь кінчаю. І вже готова вити і цілувати йому руки, щоб він мене виебал. А він періщить мене нагайкою по заду і продовжує нести щодо повій та їх несумісність з системою вищої освіти. А я-то кінчаю!
Порка закінчена. Я стою на колінах.
- Відкрий рот, повія!
Відкриваю рот, куди, що характерно, тут же вповзає член. А шоколадки я і не очікувала! Старанно губками, язичком, а коли і руками обробляю мого годувальника. Німець досить Гука і продовжує свої шовіністичні мови про необхідність ось так затикати роти всім нахабним хуямі дівкам, які дорвалися до науки. Стає нуднувато. Ймовірно, для пожвавлення обстановки мене кладуть на ліжко і приковують до неї руки наручниками. Поновлюється гра з пір'їнкою. Та коли ж він, нарешті, мене трахнет! Мабуть для полегшення страждань мій мучитель щось вставляє мені в пізді. Здається - ручку батоги. І продовжує. Я починаю все сильніше звиватися, стискати стегна, стогнати. Мої стегна вже промокли наскрізь! І тут, нарешті, він виймає з мене затичку і входить у мене. Різко. Сильно. Глибоко. Я вдячно ахаю, а він починає в мені рухатися швидко і все більш агресивно. Так же швидко й агресивно підмахували йому. Я давно заслужила це. Ми летимо в цьому шаленому трахеї, як два локомотиви, і ось він дістає мене кудись у район гланд, напружується і розряджається. Слава богу, в презерватив. І я кінчаю з гучним протяжним стогоном.
- От сучка, що тобі потрібно, а не філологія. Таких дівок, як ти необхідно ебать, ебать і ще раз ебать, щоб вони і не думали про заняття благородної наукою! Зрозуміла!
- Я-а-а, я-а-а, дас іст фантастіш! (Ну як я ще можу висловити своє повне з ним згоду, на хер мені здалася тепер ця наука, робота повії мені виразно прописана).
Якийсь час я надана самій собі, а потім ожилий клієнт відновлює бойові дії. Я залишаюся прикутою і з зав'язаними очима, а він має мене в рот. Його божевільний член знову набрякає. Мені під куприк підкладається пуфик, і злодійські пір'їнка тепер знову танцює в районі моїх промежини й ануса. Хазяйський хуй у мене в долоньці, я підтримую його в робочому стані методом подрачіванія. Знову починаю підтікати під монотонне бурчання про місце блядей в науку. Але, видно час вже підганяє. Мій любовнічек підводить мене, закидає мої ноги собі на плечі і має тепер мою попку настільки само активно, як до того мав її сусідку. Попку мені вчора розробили, як слід, а заодно прищепили смак до анального сексу. Із задоволенням насаджувати на цей живий відбійний молоток мого новоявленого Стаханова. Він явно хоче дати вугілля Рейху! Кінчаємо також одночасно, причому лекція мого непрошеного проповідника абсолютно зненацька й чудово завершується добре знайомим за фільмами "Зіг хайль!" Треба ж таке гаркнути у момент бурхливого оргазму! Я трохи не задихнулася. Але тут він знімає з моїх очей пов'язку. Чи то вона теранула мені око, чи то позначилася комічність його переможного крику, але по моїх щоках стікають дві сльозинки. І це вражаюче діє на клієнта. Він уже повністю одягнений і кидається отковивать мене, дико при цьому вибачаючись.
- Дитинко, ти плачеш, тобі боляче було? Я чимось образив тебе? Ах, я буваю такий нестримний! - І т.д., і т.п. У загальному, він віддаляється тихий і благоліпний, всяко обласканий мене наостанок і сунувши мені в панчоху явно більше, ніж спершу збирався.
Наводжу себе в порядок і збираюся спускатися, але тут дзвонить телефон. На дроті фрау Дорт:
- Лотта, крихта, ти, здається, раніше була вчителькою?
- Так, мамочко, майже, я працювала в інституті.
- Чудово, почекай, зараз тобі принесуть дещо, переодягнешся і спускайся. Так, твій останній клієнт - гер Шульце - тобою дуже задоволений!
Я задоволена. І заінтригована. Заходить Готліб з вішалкою, на якій висить щось в чохлі. Велить мені надіти трусики, поясок для панчіх і змінити боді на бюстгальтер. Потім знімає чохол. На вішалці дуже елегантний і строгий костюм тютюнового кольору та темно-синя блуза. Вдягаю цей. Дивлюся в дзеркало і, дотримуючись загальній темі мого вбрання, збираю волосся у вузлик на верхівці і заколюють їх шпилькою. Всі. Повія Лотта знову перетворилася на доцента Ганну Володимирівну. Готліб схвально киває, поплескував мен