Фройлян, зніміть халат і відкрийте рота! - Синхронно бурмоче дядечко.
Звично оголюється. Айболить уважно оглядає мій рот. Далі настільки ж вдумливо вивчаються обидві мої дірочки. Потім фрау Клара спритно і майже не боляче бере у мене кров з вени і починає чаклувати з яких-то невеликим приборчики. Одночасно доктор задає мені питання по своїй шкірно-венеричної частини і щось записує в картку. Клара завершує свої проходи, повертається до Айболитя.
- Все в порядку! - І додає якусь спеціальну медичну дурниці, негайно фіксуються у картці.
Доктор дивиться на мене вже набагато більш доброзичливо, оцінююче зважує мої грудки, лапа кицьку.
- Вітаю, дівчинка, сподіваюся, ми ще зустрінемося, коли працювати буду вже не я, а ти!
- Шалунішка! - Додає Клара, цілуючи мене в шийку за вушко. - Гер доктор, по-моєму, ми з Вами заслужили перерву.
Вона замикається клямку і ходою втомленої пантери насувається на мене. Гер доктор вже абсолютно безсоромно лапа мої принади. Ну, що ж, турбота про моє здоров'я облагороджує і заслуговує на всіляке заохочення. Випускаю на волю хобот доброго доктора, доки його власник підштовхує мене до столу. Починаю старанно смоктати мою ескулапи, а Клара, звільнившись від верхнього одягу самостійно, починає язичком обробляти мою дірочку. Коли ми з гером доктором доходимо до потрібної кондиції, Клара сідає на стіл, розставивши ноги, і мій язичок віддає боржок її пісечке, а в цей час член Айболитя спрямовується в мої глибини. А потім я перемикаюся на дослідження Кларін ануса, і, що характерно, крутив доктора в цей час досліджує мою попку! А потім ми обидві вилизує агрегат Айболита, і він бурить дірочки Клари, а я їх паралельно задовольняю орально. Так, мабуть, огляд наших красунь неабияк надихає навіть звичних до всього лікарів. Однак, цікаво починається суботу! З бордельного суботника ...
Обробляючи мене, Клара констатує деяке збільшення моїх дірочок, особливо задній.
- Лоттхен, таке враження, що після нашої зустрічі ти всі 72 години тільки й робила, що трахкати в зад!
Розповідаю їм про свій перший анальному досвіді (лікарям не соромно) і про візит монструального карлика.
- А-а-а, крихітка Генріх! - Клара дивиться на мене з явним повагою і пестить ще ніжніше, попутно розповідаючи Айболитя про жахливу сексуальної славі хтивого ліліпута. Якість ласк доктора також змінюється у бік поліпшення.
На жаль, все хороше коли-небудь закінчується. Доктора приводять себе в порядок, заодно протерши мої робочі отвори якимось антисептиком. Накидають халатик і виходжу. На прощання обидва добрих доктора обіцяють, що ми ще зустрінемося. На огляд йде зачекалася Фань, а в залі ще сидять Рада і Сільвія. Моя угорська любов нагадує про ще один обов'язок перед Батьківщиною: сьогодні пора здавати жетони за тиждень. Вдячно цмокав Сільвію в щічку і біжу до себе за жетонами. Ось вони. Несу в кабінет фрау Дорт. Господиня зустрічає мене з почуттям глибокої задоволення, перераховує жетони, і окуляри у неї піднімають.
- Лоттхен, дитинко, якщо ти далі будеш так працювати, то зможеш сама купити цей ящик з усіма дівчатками і мною в додачу!
Результати моєї трудової діяльності фіксуються в розрахунковій книжці. Знайомлюся із записами. Згідно з ними, мій обов'язок закладу становив 135 000 євро. Але я його зменшила. На 2200 тугриків. Тобто мою зарплату доцента кандидата наук за десять місяців, протягом навчальний рік. І це за три дні! Ні, який чорт поніс мене свого часу здобувати вищу освіту, та ще потім і в аспірантуру! Хороші гроші можна заробляти набагато швидше, простіше і, головне, приємніше!
З почуттям глибокого задоволення снідаю в суспільстві Вікі, Сільвії та Інесс. Погомонівши з ними, збираюся до себе ще трохи подрімати, пробудження сьогодні після трудової н