До вечері залишалося ще півгодинки, і я вирішила усамітнитися у себе, але на сходах мене наздогнала Сільвія. Вона мовчки посміхнулася і ніжно доторкнулась до моєї руки. Йдемо разом до неї. Сільвія пропускає мене вперед, замикає двері на клямку, м'яко валить мене на ліжко, розв'язує пасок на моєму халатику. Під ним тільки поясок з панчохами. Мене міцно і ніжно цілують в губи, а потім в очі, щоки, вуха, шию, плечі, соски (і їм вже не боляче), живіт, нижче ... Я постогнували від щастя і одночасно знімаю халат з моєї нової подруги. У неї під халатом немає навіть того, що в мене. Там тільки чудове тіло богині з невеликий міцною грудьми ідеальної форми, стрункою талією, акуратною опуклістю живота над акуратно подбрітим лобком, шикарними міцними стегнами, стрункими ніжками ...
Ах ... Я теж пестити її. Ми шепочемо тихо щось ніжне, я по-російськи, вона по-угорськи. Я вже теку ... Раптом вона усуває мене від себе, тягнеться до столика і дістає звідти подвійний фаллоімітатор. Один його кінець вона відразу ж із стогоном вводить собі в піхву, другий стирчить з неї, роблячи Сільвію схожою на міфічного Гермафродита. Я слухняно розводжу стегна, і Сільвія вводить цей штучний член у мене. Починаємо потихеньку підмахувати, роблячи це все синхронне й швидше. Як це здорово, трахкати з жінкою, адже вона все відчуває так само, як ти! Дружно кінчаємо, і саме вчасно, пора на вечерю. Біжу до себе підміни і бачу, як з кімнати Віки виходить благосна Інесс в розхристаному халаті на голе тіло. Вона посміхається, очі замріяно затягнуті поволокою, однією рукою вона ще смикає свою шпаринку, а інший - сосок правій груді. На її шоколадної шийці темніє ще більш шоколадне пляма від засос. Браво, Віка!
Вечеряю. Тепер мені наливають вино Інесс, Віка та Сільвія, а я - ім. Готуюся до виходу. Причісують, гримують, вдягаюся. Сьогодні крім панчіх і туфель одягну боді, злегка розшнурував його зверху і подвивалів сиськи. Клієнт повинен бачити товар обличчям! Очі, щоки і губи підведені й геніталії за порадою Сільвії теж злегка напомажени, волосся вільно розпущені. Повія Лотта до роботи готова!
Спускаюся в залу одночасно з іншими дівчатами. Всі підпили, веселі, погладжують, пощипують один одного, труться тілами. І я в цьому активно беру участь. Мене це заводить. Одночасно уявляю таке хід по парадних сходах рідного вузу в якій-небудь святковий день. Першого вересня, наприклад, або в день приїзду міністра освіти. Розкішне видовище! Два десятки розкішних жіночих тіл з ангельськими личками, прекрасними сиськами, розкішними піськи, ніжками від вух, ледь-ледь прикритими частинами жіночої нижньої білизни. При цьому "робочі" частини цих тіл майже у всіх відкриті. Візьміть люди, користуйтеся!
Ну, рідного вузу поки не пощастило, а ми вже в залі. Грає тиха музика. Інга танцює біля жердини. Вона поки не роздягається, тим більше що знімати їй крім стрінгів і панчішках нічого. Але як вона звивається на подіумі! До речі мене попередили, що з завтрашнього дня я теж буду цьому вчитися. Всі повії у фрау Дорт повинні по черзі або за велінням душі танцювати стриптиз в залі.
Входять клієнти. Як і вчора в "першій зміні" в основному солідні дядечка, багато хто навіть в суворих ділових костюмах, з кейсами. Вони починають розповзатися по залі. Загалом, формується краєвид, який я застала вчора під час першого виходу.
- Ходімо! - До моєї руки торкається один з тих, хто прийшов. Той самий, який вчора не встиг першим поиметь мене в цьому затишному гніздечку! Ну, ось і йому пощастило.
Я сьогодні перша веду наверх клієнта і бачу, що мадам це відзначила і щось черкнула в блокнот. Поки ми піднімаємося і йдемо до мене, клієнт, на відміну від учорашніх, мене фактично не чіпає. Увійшовши в кімнату, він сідає і пильно дивиться на мене. Я стою перед ним, відкинувшись до стіни і злегка розставивши ноги. Милуйся, котик, що на вітрині, то і в магазині.
- О, фройлян, я бачу істотні зміни у вашому вигляді і поведінці! Вчора мені здалося, що ви дещо збентежені!
- Але це ж природно, мій пан. Порядної дівчині складно ось так відразу стати публічною дівкою!
- О, та ви самокритичні фройлян! І ви дійсно до вчорашнього дня були пристойною дівчиною?
- До вчорашнього дня я була доцентом і за вашими мірками доктором філології в інституті. Але обставини змінилися.
Повідомлення про мою метаморфозу клієнт сприймає з нездоровим інтересом і, переконавшись після декількох питань, в моїй філологічної компетентності (він, виявляється, колега) явно порушується. На його вимогу я зав'язую собі очі щільною косинкою зі свого службового арсеналу і стою перед ним. Він спочатку вголос коментує мою кар'єру з учених педагогів у дівки й одночасно відверто мене Лапа.
- Ти тепер лише повія, мила, а з повіями покладено надходити тільки так.
Я з ним цілком згодна