Знову, як вчора вночі з низу живота піднімається хвиля млості. Я починаю постановити. Віка м'яко і наполегливо укладає мене на подушки, розсовує мені ноги і починає пестити язичком мою щілинку. І так як її щілинки, і як вчора, наді мною, я починаю обробляти цей бутончік. Він злегка солодкуватий, вологий і свіжий і мені дуже приємно орудувати в ньому моїм хоботком, викликаючи все більше проникливі і пристрасні зітхання і стогони Віки. Сама я теж не мовчу, ми охаем і повискував майже в унісон. Нарешті, ми на вершині! Дружно й голосно кінчаємо.
- Браво, дівчата! Таке не соромно і клієнтам показати! - На порозі з задоволеною посмішкою стоїть наша мадам - фрау Дорт. Зараз вона, як і ми, в якомусь шлафроке.
- Гретхен, не забудь, ти сьогодні чергова з Отто. А наша новенька нехай сьогодні відпочине. А завтра змінить тебе. Добре, що ви разом. Гретхен, покажи Лотте, що, де і для чого тут є, а то, боюся, вчора вона не до кінця вивчила свою затишненько кімнатку.
Фрау Дорт підходить, тріпає мене по щоці, щипає за підборіддя Віку і велично видаляється, човгаючи капцями по підлозі.
Віка сумлінно виконує доручення. Виявляється, в шифоньєри і туалетному столику є цілий склад усіляких сексуальних іграшок: вібратори, наручники, батіг і шкіряні причандалля для мазохізму, забавне пристосування з купи ремінців з здоровенним штучним членом та інші штуки. У баночках, тюбиках та бульбашках, крім косметики, в якій я вже почала орієнтуватися, різні змащення, вагінальні креми, анальні свічки, афродизіаки. Загалом - набір "Подарунок повії". Втім, не подарунок, Віка пояснює, що всі ці аксесуари разом з одягом, меблями, пранням, прибиранням, випивкою, медогляду при вступі на роботу і по суботах і т.д. і т.п. заносяться нам в рахунок, та суми виходять досить кругленькі.
- А тобі, люба, в рахунок занесені ще і всі витрати з доставки тебе сюди, плюс премія фірмі в Росії, яка тебе ущучіла, і фірмі в Німеччині, яка визначила тебе саме до фрау Дорт. Тебе ж, фактично, купили. Так що, не дивуйся тому, що побачиш у своїй розрахунковій книжці. До пенсії доведеться ноги розсовувати. А пенсія таким як ти не встановлена. Так що, Лотта, навряд чи ти в новому навчальному році встанеш за кафедру. Вже швидше ти на неї л