зміг нормально мене обслужити. Приношу свої вибачення за доставлені незручності, - я здатна лише плескати очима, та млосно постановити. Так мене ще не трахкали. Навіть після груповуха з моїми двієчниками мої дірочки не були так роздовбали. Треба вставати і йти до зали, а я не можу. Несподівано заходить Віка.
- Лежи, Аня, лежи. Фрау Дорт сказала, що поки вистачить, відпочинь. Ти перша, хто крихітку Генріха по повній обслужив!
-?
- Ти ж бачила його Игрушечку. Йому ні одна баба в місті не дає, він вже все борделі і всіх вуличних повій нею залякав. І затрахал. А тобі тепер треба пам'ятник ставити. Ми ж твоє шоу зараз усіма спостерігали. І дівчинки усі збіглися, і клієнти. Мужики тут скопом мамусі заплатили за твій сеанс. Так що жетонів в тебе за сьогодні - померти не встати.
- Віка, а як же твоє показовий виступ? Ти ж годин сім дива в ліжку творила?
Віка мрійливо мружиться, машинально гладить себе.
- А знаєш, Аня, а я заміж виходжу. За Шульце!
Якщо б я вже не лежала, точно впала б. Ось це номер!
- І як це ви порозумілися?
- А так і порозумілися. Вирішили, що ми дуже навіть одна одній підходимо: вчений і повія. Він буде у себе в університеті граніт гризти, а я мужиків догоджати. Ось тут строк допрацюю - і до патер вінчатися! А потім треба мені заклад знайти, де робота вдень, вночі буду мого Шульце обслуговувати. Безкоштовно. А до весілля вже хай на секс зі мною витратиться.
- Це хто ж придумав? Він?
- Та ні, разом так вирішили. Набридло мені, Аня, олігофренів вчити. Про лінгвістиці я з чоловіком і вдома поговорю в задоволення. А робота повії мені цілком підходить. Суцільний свято, та й за нього ще й гроші платять. А як я його зараз поимела ...
Очі Вікі закочуються від приємних спогадів, на шиї багровеют ще не запудренние засоси. Вона п'яна і чарівна. Пощастило Шульце!
Віка йде до зали, а я залишаюся відходити від пустотливе карлика. З трудом підіймаюся, миюся, наводжу себе в порядок, падаю каменем на ліжко і розслабляюся.
Близько п'яти фрау Дорт дзвонить і пропонує мені спуститися в залу. У попі ще свербить, але нічого не поробиш, я тут собі не господиня. Начіпляв казенні чорні панчохи й ліфчик і сповзаю в залу. На диво багато народу. Мене тут же чіпляє якийсь міцний блондинистій хлопець і, незважаючи на мої спроби заманити його в бар, тягне мене прямо в нумер. Тут вона спершу закурює і пропонує мене. Відмовляюся, я не палю сама, хоча й терплю, коли це роблять інші. Він якось дивно ковтає дим, я такої ніколи не бачила, а потім просить мене відкрити рот і вдувають цівку цього диму в мене, тут же пріхлопнув мою щелепу. Кашляю. Дим дивний, не тютюновий. Клієнт пильно дивиться мені в очі і якось дивно гарячково сміється. Веселощі чомусь починає розбирати і мене. Починаю робити дурниці. Відбираю сигарету у клієнта і вже сама нарочито затягуюсь. Він хихикає і тицяє в мене пальцем, відбираючи сигарету. Боремося за неї, затягуючись по черзі поки вона не згоряє. Подальше пам'ятаю погано. Ось я спускаю з нього штани і роблю йому мине, він сміється. Ось він приковує мене до спинки ліжка, лоскоче, нам смішно, я збуджена. Ось як він-то повільно й урочисто має мене. Здається в презіка. Або ні. Та все одно! А ні, в презіка, ось він валяється. Тепер прикований він, і я зі сміхом охажіваю його батогом. Він теж сміється. Чому? А, так це ж він і попросив. Він так звик у себе Зеебрюгге. Стоп, Зеебрюгге - не Німеччина. Він що голландець? Або бельгієць? Не важливо, треба потрахаться! Так, де в мене презіка? Розбігаються, паршівци. Зате клієнт не розбіжиться: прикутий, вон лежить, сміється! Зараз я тебе. Ось так, поїхали. Поскачу на ньому, а він пестить мої грудей. Щось мало мене трахкають, зад свербить! А ми туди пляшку від коньяку, шийкою, горлечком! Ех, де ти, карлик з товстим хером! А цей гусак чого розлігся, хай працює! Відкувати його. А ну, ось тобі моя чудова попка, встав до маленької Лотте, щоб іскри з очей! А в кицьку я вібратор встроми. Ох, як добре. А тепер погано, мене нудить. Клієнт якраз відстрілявся, сміється, щось лопоче, гроші кладе на тумбочку, а я в обнімку з біде, крокодилів лякаю.
Входить фрау Дорт
- Лотта, що сталося, дівчинка? - Бачить мене блюющую, тягне носом, потім вивчає недопалок у попільничці. Ляпас, іскри з очей!
- Дура, повія, наркоманка! Де ти взяла? Навіщо обкурилася? Жити набридло?
Я нічого не розумію. Фрау Дорт трохи приходить в себе і згадує, що ще жодного разу не бачила мене з сигаретою. Тим паче з такою. Виявляється, останній клієнт пригостив мене якоїсь травичкою, от і наслідки. Розібравшись, що трапилося, мадам прощає мене і приносить співчуття. Їй шкода таку гарну дівчинку, яка стала окрасою її закладу за лічені дні. І вона не дозволить дівчинці викурити і сколотити в квітучому віці. Ось скурвилися - будь ласка. А наркотики вживати не треба. І дихати чим попало не треба. І колотися. Приходимо до консенсусу і я