допомагаю Марті одягнутися, і ми розлучаємося кращими подругами. Судячи з її слів, її хлопчики завжди до моїх послуг. Ну а я запевняю мою ласкаву пані в тому, що постійно до послуг її та її родини.
Вниз спускаюся в кокошнику і біжутерії. На екрані Віка знову гарцює НЕ гер Шульце в позі вершниці і мовить йому про те, що з лінгвісток можуть утворюватися чудові повії, а з повій - талановиті молоді філологіні. Очі Шульце напівзаплющені, з куточка рота стікає цівка слини, руки ніжно погладжують Вікиної грудей. Він мовчить.
Крім мене внизу Мілен, Карла і Марго. Спускається Фань. Одночасно в зал вторгається чергова група відвідувачів. При цьому до мене відразу підскакує ... карлик, буквально дихаючий мені в лобок.
- Фройлян з часом? - Лапки вже мацають мої стегна і вище, куди можуть дотягнутися.
- Для Вас - завжди, мій пане! - Вельми відчутний шлепок направляє мене у бік сходи нагору. Вірна заповітам господині, намагаюся спочатку затягнути його в бар, і це мені вдається. Випиваємо по чарочці коньяку, забираємо пляшку з собою і рухаємося вгору.
У кімнаті цей гномик не витрачає часу на роздягання своєї Білосніжки, мої ланцюжки, браслетики анітрохи його не бентежать. Не встигаю я йому допомогти, як він сам випускає з надр своєї ширіньки своє знаряддя. Ось це так! І як воно йому коліна не відбиває? Такого я за всі три доби в борделі ще не бачило. Хіба тільки в порнушке, яку крутили по відики. Та й то, що таке хуй довжиною близько тридцяти сантиметрів остаточно розумієш, коли бачиш його живцем. Я лежу на ліжку, звісивши ноги. Між ногами стоїть мій жеребчик і дрочити свій член про мій лобок, одночасно з інтересом мене мацаючи. Він задоволений ефектом, який його монстральний відросток справив на мене.
- Фройлян ніколи такого не бачила краника? Та ще у ліліпута? І фройлян ніколи не мали таким краником? Нічого, дитинко, зараз я тебе ощасливлені!
У мені борються природна цікавість і страх. Я розумію, що з таким членом мене можуть просто порвати. Але цікаво, що я перед цим відчую?
Лапка карлика проникає до мене між ніг:
- Ага, ти течії, дівчинка! Зараз я тобі покажу, що таке справжні чоловіки! - І він стоячи всаджує в мене своє дишло. З розгону!
Коли я прокинулася, в мені рухалося ЦЕ. Карлик люто працював тазом, і його фрикції відгукувалися, мало не в моїх гландах. З моїх очей мимоволі лилися сльози, я тихо й монотонно ревла на низькій ноті і одночасно ... з усіх сил підмахувала цього мутанту. Тому що це було, хоч і боляче, але здорово. Ось це хуй! І який умілий. Давай, милий, давай, вдуй мені по самі не хочу! Відлітаю ...
Мене примушують стати раком. Слухаюсь. Трубопровід карлика знову спрямовується в мою понівечену й облагодіяти їм дірочку. Мій любовнічек насаджує мене все глибше, намагаючись дотягнутися своїми коротенькими ручками до моїх цицьок. Намагаюся йому допомогти, йду на зближення, але тепер не можу. Жити хочеться. Він це, здається, розуміє, і його долоні задовольняються лапаніем моїх стегон і попи. Так, попу він не тільки Лапа. Ой-ой-ой, він її змащує.
- Ні, не треба, милий пан!
- Треба, фройлян, треба!
Не встигла я закінчити від траха в пізді, як це жахливе колоду входить в мою попові. Все, зараз Лопни. Здається, він вже в мене в шлунку. Ні, виходить. Ех, не весь, знову бурить мене. Матусі, навіть в перший раз такого не було!
Я на якийсь час знову випала з реальності, а коли прийшла до тями, вже лежала горілиць, а мій оригінальний клієнт повзав по мені і радісно дослідив всі мої пам'ятки. Смішно, лоскотно. І при цьому відчуття, що мене тільки що посадили на палю і в останню мить перед смертю зняли. Схоже, порвав він мені зад!
Але, треба жити. І працювати. Мені запропоновано тепер посмоктати. Починаю працювати навколо величезного члена, як флейтистка. Уж у глотку то я це не впущу! Так, точно не впущу, він знову постає, а мені дорогі мої гланди. Доведеться знову ризикувати моєї киска! Кладу карлика на спину і обережненько насаджувати зверху на його стовп. Так, головне, не поспішати і не робити різких рухів. Починаю потихеньку підмахувати. Зустрінута зі схваленням, але цей підлий недомірок намагається встромити в мене свій телескоп глибше. Змій! Не дамся, мені й так добре, продовжую в тому ж темпі і на ту саму глибину. Ну, може, трохи глибше! Мій хоббіт, начебто, упокорюється із запропонованим йому мінімумом послуг, посміхається, бурчить. Мій настрій і стан теж поліпшуються, ось тільки зад поболює, навіть знеболююча свічка не допомагає. Мабуть, я занадто захопилася своїм станом, оскільки абсолютно несподівано для мене малютка різко смикає мене за стегна вниз і одночасно ширяє в мене свою шпалу. О-о-о-о!
Коли я знову приходжу до тями, я лежу на ліжку, розставивши ноги. Обидві мої дірочки червоні, опухлі і ниють. Карлик вже знову одягнений, цілує мене в щічку і суєт в панчоху декілька кредиток.
- Сердечно дякую вам, фройлян! Ви перша, хто за останні три рік