А що це за ворушіння в мене під попою в надрах штанів гера радника? У нас, ніяк, встає? Тоді Лотте пора. Зісковзують з нього, одночасно ніжно пройшовшись по ньому сиськами. Це так збуджує! І мене, до речі, теж. Витягаємо шалунішку старого плутішкі. Та це не шалунішка, а шалуніще! І він проситься до мене в рот. Ну що з ними всіма поробиш! Всім членам туди навіщось потрібно. Працюю язичком, губками, ручками. Намагаюся. Дідусь добрий. Дзеркала відображають голу російську красуню в кокошнику і старого пруссака, що злилися в екстазі. Тобто поки в екстазі тільки старий пруссак. А у мене він попереду. Ну ось, він готовий і мене довести до належного кондиції.
Допомагаю йому роздягтися, випиваємо по чарочці шампанського, переміщаємося в ліжечко і сьогодні починаємо зі старою доброю місіонерської пози. Жорсткі вуса шильцем колють мені щоку, а гордий прусський член таранив мою дірочку. Іди сюди! Спокійно, нікуди не поспішаючи догоджаємо один одного. Він гладить мене по щічки, по спинці, по грудях, ой, до клітора дістався старий ловелас! Просить ще пограти у нього в вусі язичком і сам надає мені таку ж люб'язність. А його прусський багнет ходить туди-сюди. А мій лобок назустріч! У дзеркалі на стелі видно, як Снігуронька пристрасно віддається Тараканіще. Повільно і непомітно підкрадається оргазм. Ну, ось і він! Гер радник теж кінчає. Якийсь час він лежить на мені, і як вчора, а я трохи погладжую його по спині й щоці. Мені повідомляється, яка я гарна дівчинка і як умію доставити задоволення вже не зовсім молодому джентльменові. Я в свою чергу повідомляю, що всю попередню життя тільки й мріяла, що догоджати не зовсім молодих джентльменів.
- Ох, Лотта, ви чарівне дитя, але, безумовно, дівка! Пробачте за грубість.
Грубість я прощаю, тому що не можна ображатися на правду, а на знак прощення, уклавши улюбленого дідуся на подушки, починаю йому посмоктувати.
- Дитинко, ну до переповзаючи і підстав мені свою дірочку! - Командує прощений грубіян.
Слухаю і покоряюся. Як смішно його вуса лоскочуть мені промежину! І який умілий в нього мова! Так, дойче зольдатен ніхт капітулює!
Пруський багнет знову готовий до бою. Насаджувати на нього і починаю обробляти, стежачи за тим, щоб не перевтомився мого коштовного старця. Але не хочу, і щоб він засумував. Гер радник входить у раж, хапає мене за стегна і задає все більш високий темп. А мені не шкода для хорошої людини. Вам хочеться фрикций - їх є у мене. Поскачу риссю. Радник цвіте, мені теж зовсім непогано. А от зараз ще краще! А от і радник заробив, орел! Так, зараз, зараз, о-о-о-о! Не знаю, як дід, а я скінчила. А, і він теж. Що, чого він хоче, я не дочув?
- Лоттхен, підготуй мого півника до своєї попочку! - Це хто ж нас надихнув? Внучок, напевно? Чи сам згадав молодість? Ну, гаразд, шалунішка. Як проти такої пропозиції встояти. Мій рот готує його півника. А ручка готує попочку, обробляючи її мастилом. Про гер радник бажає особисто в цьому брати участь?! Ми з попою вдоволені. Як тільки півник готовий кукурікати, стаю на коліна. Левретка, як висловлюється наш гер радник (це набагато менш вульгарно, на мій слух, ніж наше хамське "рак"). Лапка радника змащує мене, а потім її змінює в моїй попові його агрегат. Весело граємо в собачок. Під час собачої весілля. Мій кобелек дуже навіть чуттєво має мою попку, а я весело нею підмахували. Він явно відчуває себе статевим гігантом. Мені запропоновано лягти на спину на краю ліжка, під спину підкладений пуфик, бравий дідусь закидає мої ноги собі на шию і має мою попку спереду. У дзеркальному стелі із задоволенням спостерігаю подробиці нашого сполучення. Виглядає епічно. Кощій і Василина! Але попці все одно приємно. І мені з нею. Так, вміє гер радник задовольнити скромну дівчину! Ах! Здається, все готово. Ну так. Обм'якнув живчик гера радника випадає з мого анусу і рішуче переміщається до рота. Ось ненаситний старий! Знає, охальнік, що я теж ненаситна. І що присутність його члена в моїх губках мене ніяк не турбує і навіть навпаки цілком вітається. Доводжу старого до оргазму орогенітальних способом. При цьому він лоскоче мою нещасну дірочку моїй же кіскою так, що я теж кінчаю. Та ще й як! Трохи його надбання не відкусила!
Шоу закінчено. Гер радник також вирішив особисто мене викупати, але сил і часу, щоб трахнути після цього у нього вже немає. Я не ображаюсь, не останній день живемо. Те ж мені повідомляє і гер радник. Розумію, що тепер я часто буду працювати на замовлення.
Допомагаю одягнутися поважному джентльменові і наводжу в порядок себе. Пора в залу. Вирішую йти в кокошнику і білих панчохах, навіщо інше занашівать! Спускаюся, назустріч мені орава молодих людей, а з ними Свєтка, Люсю, Галя і Калина. Йдуть в синій зал. Ось це груповуха намічається! Свєтка при зустрічі пліткує:
- Віка свого вже четверту годину трахкає, ніяк не розлучаться. І він їй все канючить!