сережки на голе тіло, роль гаманця і одягу виконають чорні панчохи. У косі залишимо червоний бант. Ну ось, готова. Спускаюся в залу. Тут всі незайняті дівчинки і ще не зробили вибір клієнти витріщаються в екран. Що таке? А-а-а, пан Шульце та Віка! Зайняті проблемою жінки в науці. Знайома картина, Віка стоїть на рак і старанно підмахували, а науковий опонент має її ззаду, сильно і дзвінко шльопаючи по заду, і пояснює нерозумною, що її справа торгувати пиздить, а не критикувати його геніальні доповіді. Батюшки, та Віка ще і заперечує! Що додає запалу і пристрасті їх акта.
Але мені вже не до того. Татко Хорста, ніжно поклавши долоньку на мою попові, відводить мене працювати. Як і гер радник він вже на сходах починає знайомитися з найбільш пікантними подробицями моєї анатомії. Нахаба! Але який умілий!
Знайомство з анатомією деякий час продовжується і в номері. Тут тато явно повторює методику дідуся. Той теж мої цицьки і піськи хвилин десять на дотик вивчав. Теж мені, сліпий кіт Базиліо. Але вивчає він їх так, що я починаю підтікати. Пора і мені зайнятися дослідженнями, що там у нього в штанях? Ух ти, член, от не очікувала! А який він на смак? А не гірше за інших! Правда, міг би і підмив після сортиру. Але так навіть пікантні, певна гострота в смакових відчуттях! А які у нього лапи пустотливі, куди це вони? Ой, час йому мене трахнути! Давай, милий мій, хороший, лягай ось так, а я на тобі пострибати. Поки я старанно насаджувати на ретельно підготовлений кол мого другого замовника, той повідомляє про те, яке чудове враження я вчора справила на його тата і його сина, і як я добре це враження зараз підтримую.
- Фройлян, ви просто створені для цієї роботи!
Ну, спасибі. Це вже не перший мужик, який за минулі три доби переконує мене в тому, що проституція - моє покликання. Я й сама вже це усвідомила.
Він має мене з повним знанням справи, так що знову задоволення отримуємо разом. Кінчаю. А він - ні! Тепер я стою одним коліном на ліжку, а другим на підлозі, він однією рукою лапа мої сиськи, а другий тримає мене за косу (прямо як Курт) і задає темп, маючи мене ззаду. Я стараюся. Він, до речі, теж. Ось ерекція! Я вже по другому разу кінчаю, а цьому хоч би що. Чим його будинку Хорстова матуся годує? Переміщаємося на ліжко в класичну місіонерську позу. Трах триває. Він що, контужений? Ебет і ебет. Ні, це, звичайно, класно, але невже він на такий класної дівці, як я кінчити не може?
І тут його болванка виявляється у мене в роті. Вже без презерватива (коли він встиг поцупити?). І в роті у мене потоп. Ого! Напевно, півроку збирав скарб. Я захлинаюся. У спермі все обличчя, груди, живіт, лобок, ноги, постіль ...
Спалах. Крізь сперму, залівшую очей бачу мого клієнта (здається, його звуть гер Фрідріх) і Готліба, який фотографує мене на радість замовнику. Чудовий буде портрет, Рембрандт, Мурільо і Франс Хальс відпочивають.
І знову потік подяк. Фрідріх (я не помилилася) бажає особисто помити мене в душі. Та на здоров'я! Відмиває мене, а потім, притуливши спиною до стінки і лапая груди, знову засаджують мені між ніг. Мама! Але зате як він трахкає! Закидав одну ногу йому на пояс, так легше триматися, потім другу. Тепер він тримає мене під попу і рухає вгору-вниз. А я відпочиваю і кайфую. Такого ще не було, щоб мене трахкають, а від мене ніяких рухів тіла не треба. Заради власного задоволення граю у нього в вусі кінчиком язичка. Він закочує свої білясті-блакитні очі й раптово, різко садить мене, кінчає. Я теж. За сімейною традицією Фрідріх милується тим, як я підмивають мою натруджену шпаринку, і попереджає, що до геру раднику мене треба буде вийти в білому гарнітурі. А то я не здогадувалася! Прощаємося.
Вдягаю цей чудесний костюм Снігуроньки з борделя, який більше відкриває, ніж приховує. Подновляю макіяж, в косі біла стрічка, на голові - кокошник (ну а нижче крізь короткий широкий прозоро-перловий пеньюар просвічують кілька ниточок, що імітують ліфчик і трусики, і моє розкішне тіло, на ніжках білі панчішки з мереживними подвязочкамі, білі туфельки). Скромно потупивши очі і завівши ручки за спину (а, завдяки цьому, груди вперед!) Спускаюся в залу до геру раднику.
Тут триває відеомарафон. На екрані Віка смокче і продовжує слухати лекцію про персонально своєму місці в цьому світі. Ось вона починає подрачівать геру Шульце рукою і викладає свою версію. За цей член повертають її в рот, попередньо пригостивши парою ляпасів. Чорт, схоже, Віке це подобається!
Підходжу до улюбленого дідуся. Кніксен. Поцілунок ручки. Неквапливий підйом з синхронним лапаніем моєї краси. Не старіють душею ветерани!
У номері я на прохання гера радника повільно знімаю пеньюар і влаштовуюся у нього на колінах. Він замріяно закочує очі і пестить моє молоде пружне тільце. Дражню його язичком у вусі, як тільки що дратувала його синочка Фрідріха. Бурчить, як старий котяра.