Ззаду по-материнськи розквітає добре обличчя нашої дорогої бандерші, фрау Дорт. Знову кніксен
- Ходімо, Хорст? - Хлопчик, випросивши поглядом дозволу у тата і дідуся, бадьоро спрямовується за мною. На сходах він несміливо пробує погладити мене по спинці. Ах, як пікантно!
Беру його за руку і на ходу бадьоро гладжу їй свою попу, груди, лобок.
- Хорст, ти тепер великий, дівчат у публічному домі ти можеш чіпати і за ці місця. А ось за його межами не поспішай, можеш отримати і ляпас! Хоча багатьом дамам це подобається! - Так наш другий урок починається ще до входу в "аудиторію".
Та ось ми і в ній. Хорст сам замикається двері і відразу суєт мені ще теплі купюри. Суну їх за підв'язку. На столі - пляшка коньяку. Схоже, гер радник подбав ...
- Фройлян Лотта, а що ми будемо робити сьогодні? Те ж що і вчора? Мені це сподобалося!
- А ти не хочеш спробувати ще що-небудь?
Моє "ще що-небудь" діє на хлопчика, як на Вінні-Пуха. Очки загоряються, щічки червоніють, лапки потіють і сам сопе. Випиваємо по чарці і починаємо з розминки - роздягайся один одного. При цьому, хоча на мені надіто набагато менше, закінчуємо практично одночасно, позначається недосвідченість і збентежені мого учня. По ходу оголення не відмовляємо собі в задоволенні попестити і обмінятися поцелуйчікамі у всякі чутливі місця. Далі займаємо позу 69, яка так вдалася нам на першому уроці. Я знизу, готую ротиком і руками до роботи його великий, твердий і могутній, а він зверху дражнить мовою мою ніжну, мокренькую і ненажерливу. О-о-о, як він вже може! Я вже починаю відлітати. І його дубіночка вже цілком працездатна.
- Милий, спробуй ось так. Це може стати в нагоді тобі з твоєю дівчинкою в перший раз. Так йде легше! - Стаю на карачки, опустивши голову на руки і, як слід отклячів зад. Вся моя краса до його послуг. Хлопчик акуратно одягає презіка, прилаштовується ззаду і цілком успішно засаджують мені в щілинку. Ой, та він скучив! Чи бач, як довбає, чистий дятел. Та й я вже цілком скучила за хую після Курта. Старанно підмахували. Молодець, малюк. Я все-таки талановитий педагог! І за це заслужила, щоб мене так класно трахнули. Ну до ще, ще, ще! Глибше, сильніше, порезче! Ось так! А-а-а-ах! Дружно кінчаємо. Так, дитина росте прямо на очах. Це вимагає заохочення. Повертаюся до нього передом, стягують переповнений презіка і ротиком, ротиком очищаю і відроджував його кілочок. Хорст сидить на колінах і задоволено мене лапа, не забуваючи розсипатися в подяках. Приємно чути, яка я розумна, красива, добра і як чудово ебусь. Хто б свого часу в моєму рідному По-ському вузі це відзначив. А то все досвідчений педагог, який подає великі надії молодий науковець ... А за бабу взагалі не тримали.
Ага, у мого стажиста знову стоїть і добре варто. Ось, що мінет животворящий робить! Так, одягнемо відразу йому нову резиночку. Тепер ще коньячку.
- Хорст, а тепер візьми ось цю баночку і прочитай, що на ній написано. Правильно, анальна мастило. От і змасти, будь ласка, мою другу дірочку. Пора тобі з нею познайомитися. Не бійся, вона така ж чиста і солодка, як перша.
Під моїм керівництвом малюк змащує мені анус. Займаю колишню позицію.
- Ну до давай сюди, тільки не поспішай!
Впускають член Хорста в свою попу. Нічого йде, цілком непогано. Тим більше що цю дірочку дорослі дядьки мені дуже непогано розробили. Потихеньку прискорюємо темп.
- Ой, фройлян Лотта, сюди навіть приємніше!
- Правильно, адже ця дірочка завжди вже передній. Але в піпочке твоєї подружки ти будеш себе почувати також.
-?
- Адже вона ж у тебе ще дівчина, і в неї там ще нічого не розтягнуто, як у мене і більшості дорослих жінок. І не спіши з її попочку! Нехай звикне спочатку до класики. А вже потім - обережно і акуратно.
Хорст слухає і одночасно з усе більшим натхненням насаджує мою попові на свою піку. Кайф зростає. У нього, схоже, теж. Мені вже не до лекцій, я видаю пристрасні еротичні стогони ... Хорст, було, з переляку гальмує, але я наполегливо підмахували і жестами благаю його продовжувати. І він продовжує. У дзеркалі на туалетному столику бачу вираз його обличчя, на ньому захоплення і гордість. Хлопчик зрозумів, що своїм хуем довів до екстазу доросле дослідну тітку. Та ще й повію. Ну, давай, рідний, давай, встроми мені, глибше, сильніше! Здається, я це вже бурмочу по-російськи. Мій клієнт теж видає якісь радісні звуки. Залп! О-о-о-о, дас іст фантастіш! Ми летимо ...
Приземлялися і ніжно гладжу по щічки мого улюбленого учня, знову язичком дякую йому снаряд, який доставив мені такі незабутні враження. Він теж пестить мене. Але час минає. На цей раз даю Хорсту кінчити мені в рот, злизував все до краплини. Всі. Пора прощатися. Розлучаємося так само ніжно, як вчора. Наводжу себе в порядок, але не знаю, що одягнути. Дзвонить фрау Дорт. Ага, мене чекають в біжутерії. Вдягаю всі ці цепочечкі, браслети