Скидають халат і підходжу до нього у всій красі. Він оцінююче мацає мої груди, попу, лоскоче пізді в районі пірсингу.
- Давай, дівчинка, працюй, у нас так мало часу для щастя!
Щастя - справа свята. Звично вже стаю на коліна, розстібають йому ширінку, витягаю його скарб. Воно цілком пристойне, міцне, коричнево-рожеве. Починаю подрачівать і смоктати, але Курт гальмує мене.
- Не так, ляж на кушетку, -
Лягаю так, що голова звішується, і він, прицілившись, вставляє член мені у горло й починає різко і швидко ебать мій рот. Я ледве встигав працювати язичком, попутно періодично піддаючись позиву блювоти. Хоч би не осоромитися на першому чергуванні! А орган мого візаві все гірше поміщається в глотці. Мама! І тут він, слава богу, кінчає. Це схоже на виверження Везувію або фінал рекордної плавки. Я мало не захлинаюся його спермою.
Виверження підходить до фіналу, доглативаю залишки і ретельно облизував знаряддя, яке мене ледь не задушив. А воно знову починає вставати! Та, видно насидівся Курт в залі і наковтався слюней, милуючись нами і нашими пригодами у прямій трансляції. І Рената з нареченим, напевно, додали йому енергетики. Ось вона в мене і виливається.
Я лежу на кушетці розпластані, як курча тютюну, а Курт бадьоро натягує мене. Вже після перших його рухів потужного монстра я вся мокра, і цей монстр ходить всередині моєї печерки, як по маслу. Ух, як він мене має. І я намагаюся, як можу. Вже не тільки з професійного обов'язку, а й тому, що такому мужикові гріх як слід не підмахнути! Ну ось, мій перший оргазм! А моє чергування продовжує наярювати мене з усіх сил. Так, застоялася жеребчик! Знову кінчаю, і тут мене ставлять на рак. Мокрий від моїх виділень, диво-член Курта входить до мене в зад і починає творити чудеса вже там. Мій пан ставить мені темп, смикаючи за косу. Я реву від захвату, насажіваясь на нього. Господи, адже ще три дна тому моя попочку була целочкой! Ах, ах, а-а-ах! Тепер ми кінчаємо вже обидва. Його Етна вивергається в мою попові. І лава, що характерно, вже з мене струмує. Але добро не повинно пропадати! Економний німець повертає свій кінець до мене в рот, куди і виливає залишок цінного арійської продукції. Я з вдячністю її ковтаю. Все, відчергував. Цмокав Курта в щічку, він щипає мене за попку, накидають халатик і бігу підмиватися до себе в номер.
- У наступне чергування - тільки зі мною! - Наздоганяє мене політичне заповіт вірного лицаря.
У залі на очах у тихо зітхала дівчат Рената зворушливо прощається з коханим. Вона - у поясочку з панчохами і туфельках, загалом - типова повія, він - у картатій сорочці, джинсах і мокасинах, в загальному - типовий студент. Яка чудова пара! На їх фоні ніхто не звертає уваги на мої залиті спермою фізіономію, груди і живіт. Швиденько піднімаюся до себе. Наводжу себе в порядок. А ось і вечеря. Вечеряємо як завжди весело. Рената розповідає про те, який чудовий хлопець її наречений, він вчиться курсом старший за неї в Берлінському університеті і робить великі успіхи у фізиці твердого тіла (Рената теж вивчає фізику). Коли він закінчить університет, вони одружаться і разом поїдуть до рідного Шверін, а поки він готує фундамент їхнього майбутнього сімейного щастя, працюючи в ресторані мийником посуду, а Рената - у борделі. Це вони разом так придумали, тому що у Ренатіного нареченого маленька зарплата. У Ренати на порядок більше. Ось і зараз вона його субсидувала ...
Готуюся до вечірнього виходу. Фрау Дорт веліла цього разу сидіти в номері біля телефону. Дзвінок:
- Лотта, матінко, одягай червоний костюм і спускайся, пора!
Здогадуючись, хто мене сьогодні замовив першим, надягаю червоні боді, рукавички, панчохи й туфлі. У косі - червона стрічка. Вони мені дуже до лиця. І до циці. І т.д.
Спускаюся і на сходах зустрічаю чудову пару. Гер Шульце, філолог-жінконенависник, а перед ним понура і зашарівшись, як маків цвіт Віка. Саме її отруйні коментарі на науковій конференції навели поважного лінгвіста до думки про те, що жінці місце тільки в борделі, але ніяк не в вузі. І ось зустрілися дві самотності. Побачивши мене, обидва посміхаються. Віка винувато, її клієнт переможно.
У залі я кілька обалдевать. На одному з диванчиків сидять гер радник, його онучок Хорст і ще якийсь дядько. Мабуть тато Хорста. Так ось хто мене на півночі ангажував! Буду тепер сімейної повією, на зразок сімейного лікаря. Підходжу. Всі троє джентльменів дружно встають, кивають, трясучи проділами, і мало не клацають каблуками. Вже звично кніксен роблю, геру раднику це вчора подобалося.
- Фройлян Лотта! Ми вирішили сьогодні відвідати вас, а заодно познайомити вас з батьком Хорста, моїм сином! - Рапортує дідусь.
Починаю рдеть і розливатися в подяках з приводу чудових подарунків. Патріарх милостиво мене зупиняє і просить продовжити навчання улюбленого внука